dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 81 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji nova klonova ul. Klonowa 107, kielce. Idealny pod działalność medyczną, beauty, biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 521 zł57,79 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc i pomieszczeniem socjalnym. Obligatoryjny zakup zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 37.000 zł- 40.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 130 zł58,48 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc i pomieszczeniem socjalnym. Podana cena lokalu to cena brutto (zawiera 23% podatek vat). Obligatoryjny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 540 575 zł100,20 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc (z przystosowaniem dla niepełnosprawnych), wc, pomieszczeniem socjalnym i magazynem. Podana cena lokalu to cena.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89, tuż obok Zalewu Kieleckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 39,9 m położony na osiedlu Patronackim w Ostrowcu Św. Nieruchomość znajduje się w ciągu pawilonów handlowo - usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

332 486 zł27,94 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizację przykładowej aranżacji lokalu. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 27,94 m , położony na parterze inwestycji Apartamenty Parkowa Relaks przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 707 zł36,53 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizację przykładowej aranżacji lokalu. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,53 m , położony na parterze inwestycji Apartamenty Parkowa Relaks przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 774 zł47,46 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizację przykładowej aranżacji lokalu. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 47,46 m , położony na parterze inwestycji Apartamenty Parkowa Relaks przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 890 zł58,98 m² 10 577,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Syndyk masy upadłości Piotra Sobieniaka prowadz. dział. gosp. pod firmą Piotr Sobieniak lord Hotel-Restauracje-Sklepy w Staszowie zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup zorganizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

nowoczesnego budynku Vitis Park w Sandomierzu mieście o wyjątkowym klimacie, licznie odwiedzanego przez turystów przez cały rok. Inwestycja Vitis Park znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie własną działalność w centrum Kielc, w lokalu pełnym światła, przyciągającym wzrok przechodniów i tętniącym miejskim życiem. Na sprzedaż atrakcyjny lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł51,55 m² 9 699,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 51,55 m , położony na parterze budynku z 2006 roku przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł105,53 m² 6 491,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 105,53 m , usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro verto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal przy ul. Klonowa 67 w apartamentowcu z 2019 roku nadający się na działalność usługową, handlową lub biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 541,37 m² 4 022,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł39,96 m² 11 386,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta lokal użytkowy Z loggią | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39,96 m , położony na parterze w 4-piętrowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł107 m² 8 411,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuje Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony przy ulicy Sienkiewicza głównym deptaku Kielc. To miejsce, które codziennie przyciąga zarówno mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,70 m² 7 409,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85,7 m2, położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę budynku usługowego zlokalizowanego w sercu uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój woj. świętokrzyskie znanej z unikatowych wód siarczkowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

586 759 zł59,63 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal/budynek o pow. ok. 1200m2 zlokalizowany w Łagiewnikach tuż przy granicy z Buskiem-Zdrojem. Budynek usytuowany na ogrodzonej, częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub usługi! Lokalizacja i Charakterystyka Adres: ul. Klonowa Typ nieruchomości: lokal biurowo-usługowy Powierzchnia: 47,83.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa, niższa cena nieruchomości Spadek ceny: 100 000 zł Aktualna cena: 2 100 000 zł Atrakcyjna obniżka ceny inwestycja gotowa do generowania przychodu od pierwszego dnia. Master house nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość inwestycyjna z najemcą Kielce, ul. Petyhorska Biuro nieruchomości ckdom oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną przy ul. Petyhorskiej w Kielcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł813 m² 492 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek pod biuro i usługi w centrum, z ekspozycją od strony głównej ulicy miejscowości. Działka o powierzchni 647 m zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł43,80 m² 9 121 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł1 256 m² 3 335,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż obiekt inwestycyjny - sprawnie działający model biznesowy. Nieruchomość generuje stabilny przychód od pierwszego dnia, posiadając jednocześnie rzadko spotykany potencjał do optymalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 74,69 m2, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Witosa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł926 m² 3 660,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks komercyjny w Starachowicach. To nieruchomość o rzadko spotykanej strukturze przychodów kupujący nabywa nie tylko budynek handlowy, ale gotowy portfel usług.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 659 m² 1 500,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany obiekt inwestycyjny, który doskonale sprawdzi się jako dom seniora, hotel pracowniczy, pensjonat, a także obiekt usługowy np. sala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży budynek o konstrukcji szkieletowej, żelbetowej, po byłym biurowcu, na działce o pow. 3184 m 2 w centrum Ostrowca Św. przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zabudowana budynkiem produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w Stąporkowie przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2350.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje atrakcyjny lokal położony przy Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł357 m² 1 120,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego jako działki ewidencyjne nr 5098/17 o pow. 0,1335ha, 5098/18 o pow. 0,1589ha i 5098/19 o pow. 0,1266ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dwa budynki, setki możliwości wyjątkowa nieruchomość w Skarżysku-Kamiennej, ul. Paryska 190 Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij