dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 294 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

619 000 zł75,89 m² 8 156,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spełnij marzenie o własnym mieszkaniu. W styczniu 2025 r. rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla słoneczna wola na przedmieściach Kielc, wśród pięknych krajobrazów gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 720 zł70,52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, balkonu i loggii. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 200 zł34,50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji Luxury Point.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 110 zł49,01 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna majowa apartament 74,58 m w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za gotówkę i podpisaniu umowy w maju: dwa miejsca parkingowe gratis.(wartość 40 000 zł) Przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni ok. 120 m2 znajdujące się na piętrze budynku wchodzącego w skład przepięknego osiedla mieszkaniowego trzcianki letnisko III , na którym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku, po termomodernizacji, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 301 zł73,11 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,11 m , położonego na parterze w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie w Domaszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 996 zł89,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 89,13 m , położonego na parterze w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie w Domaszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 121,15 m , zlokalizowanego w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Komfortowe mieszkanie 50,26 m z panoramicznym widokiem na Karczówkę Kielce, osiedle Barwinek Terra Home prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o metrażu 23,6 m zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,20 m² 9 099,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1996 roku przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Kielc | balkon | parking Biuro Nieruchomości Terra Home posiada na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33,20 m² 10 210,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone w Kielcach przy ul. Winickiej 6. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 541 zł47,37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal powstaje w kameralnej inwestycji Wikana Park, przy ulicy Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 760 zł47,70 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 267 zł49,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal powstaje w kameralnej inwestycji Wikana Park, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na parterze z loggią i piwnicą Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze zadbanego budynku, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.10 m2. Lokalizacja:Norwida 3. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi oddzielnej kuchni łazienki z wc i wanną korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,30 m² 6 673,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Źródłowa To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m . Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Stan prawny w pełni uregulowany. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,78 m² 10 299,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,69 m² 13 613,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: wyjątkowy apartament 3-pokojowy z imponującym tarasem ponad 70 m ! wysoki standard | gotowy do zamieszkania | pełne wyposażenie | garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,15 m² 9 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Panorama | Podkarczówka | Kielce Nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu Panorama na Podkarczówce jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała inwestycja pod wynajem Oferuję piękne mieszkanie w ścisłym centrum, blisko wydziału medycznego ujk, kościuszki 14. Mieszkanie środkowe, wschodnie, drugie piętro z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.