dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 231 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 600 zł56,14 m² 8 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc eii-M49 Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

241 010 zł21,91 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

| na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64,05 m² 5 542,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Starachowicach. W najbliższej okolicy szkoły podstawowe i szkoła muzyczna, przedszkola, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 607 zł35,07 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,32 m² 8 749,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,32 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os, szydłówek, idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 527 zł37,19 m² 8 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 27,18 m .

Szczegóły ogłoszenia

468 732 zł44,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 55,78 m z balkonem o powierzchni 15,75 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł73,60 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Wyobraź sobie poranki przy kawie z widokiem na panoramę miasta i przestrzeń, w której każdy domownik ma swój własny pokój. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł62,70 m² 5 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe Apartamenty Active Natura z ogródkiem. To prestiżowa inwestycja usytuowana Kielce, ( Maciejówka ) 6km od centrum. Sprzedaż inwestycji oferowana jest w systemie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

460 980 zł35,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

550 620 zł47,88 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,88 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,70 m² 8 087,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł49,44 m² 11 994,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,44 m, położone w prestiżowej inwestycji Becher Etiuda w ścisłym centrum Kielc ul. Panoramiczna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas | idealne pod inwestycję | 2 pokoje | ul. Warszawska Szukasz mieszkania, które może przynosić dochód z wynajmu lub będzie komfortowym miejscem do życia? Ta oferta spełnia oba te.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż 71,13 m 2 piętro Rosochy 43, ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 62,6 m 3 pokoje, balkon Staszów Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 2. piętrze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 28.12 m2 w stanie deweloperskim w cenie 323 380,00 zł + miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40 000,00 zł W inwestycji znajduje się 26 mieszkań oraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. Ksm Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,95 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w 2 piętrowym bloku w malowniczej miejscowości Raków. Na powierzchnię 52,17 m2 składa się: -sypialnia, -pokój dzienny / salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł46,25 m² 7 589,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

500 280 zł45,48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 760 zł53,20 m² 8 153,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój! Kupujący nie płaci podatku pcc! 'zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz, na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przestronne i widne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 900 zł58,30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij