dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 232 ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 900 zł58,30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z cegły przy ul. Spółdzielczej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 415 zł54,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł36,20 m² 7 651,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne 1.

Szczegóły ogłoszenia

462 468 zł45,34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe, dwupiętrowe mieszkanie z tarasem | Połaniec, ul. Batalionów Chłopskich 8

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,30 m² 10 331,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Okazja! Mieszkanie z dużym balkonem - idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania, które łączy dobrą cenę z funkcjonalnym układem? Ta oferta przyciąga uwagę! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

321 540 zł27,96 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,5 m , zlokalizowanego przy ul. Partyzantów 17 w Kazimierzy Wielkiej. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

450 342 zł35,46 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,70 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ck dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,80 m² 6 758,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Partyzantów 34. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,50 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 52,5 m Staszów, ul. Mickiewicza Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

679 248 zł64,08 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

589 972 zł49,37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z tarasem I ogródkiem! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 49,37 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku z windą. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduje się w Sandomierzu przy ul. Koseły. Dogodne położenie mieszkania sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży zadbanego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 49,6 m , położonego na 2. piętrze przy ul. Partyzantów 18 w Kazimierzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: jednostronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem - idealna propozycja na start! Remont można zacząć od zaraz! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 946 zł55,45 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,45 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,52 m² 6 663,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,52 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Lokal przeznaczony do generalnego remontu, co umożliwia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - ostatnie mieszkania! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,95 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 951 zł54,67 m² 7 663,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,67 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 455 zł123,23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł69,45 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe przy Kościelnej. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie częściowo po remoncie :.