dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

729 000 zł67 m² 10 896,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Zagnańska Lokalizacja: ul. Zagnańska, kielcepowierzchnia: 66,90 mpiętro: 1 (winda w budynku)rok budowy: 2010ekspozycja: dwustronna południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

297 000 zł43 m² 6 955,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą. os ksm Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

149 000 zł26 m² 5 813,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie- kawalerka w Skarżysku Kamiennej przy ul. Lotniczej. Mieszkanie o powierzchni 25,63m2 składające się z przestronnego pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie możliwość zamiany na mniejsze, miejsca parkingowe, osiedle Orła Białego Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł50 m² 10 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

PL: oferta bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,65 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2013 roku. Posiada 2 pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł64 m² 8 052,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,45 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł57 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,2 m2 na trzecim piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł42 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 po generalnym remoncie( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł75 m² 10 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki Kielce 74,98 m Biuro Nieruchomości ckdom z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kielc przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

367 000 zł26 m² 13 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł29 m² 8 900,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacja osiedle Uroczysko, do wejścia, duży parking. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł81 m² 7 280,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 81,04m2 zlokalizowane na I piętrze, w bloku z 2012 roku przy ul. Wrzosowej, na os. Pod Telegrafem. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 085 430 zł112 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 111,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł65 m² 12 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84 m , zlokalizowane na prestiżowym i nowoczesnym Osiedlu Grabina w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

429 370 zł35 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zdrojowa Park - nowoczesne apartamenty w sercu Buska-Zdroju Zdrojowa Park to kameralna inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Buska-Zdroju - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł43 m² 8 668,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów ul. Piekoszowska. Podstawowe informacje: cena: 369 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł48 m² 5 192,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na os. Pułanki w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 47,95m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

620 032 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 900 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży widne mieszkanie dwu-pokojowe po częściowym remoncie w centrum Ostrowca Św. Przestronne, widne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł39 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

599 000 zł92 m² 6 546,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany Idealne mieszkanie dla rodziny. 0% prowizji Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł63 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Duże mieszkanie 63 m z balkonem Kontakt: tel. 535*907*151 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

597 000 zł59 m² 10 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł72 m² 10 865 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedane Mieszkanie zarezerwowane Na sprzedaż 3 - pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku, przy ul. Witosa 103b. Bez prowizji! Kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

390 200 zł46 m² 8 501,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w nowym bloku - Sokola park 42 - przestronna i zielona nieruchomość, - luźna zabudowa, - teren zamknięty, - plac zabaw dla dzieci, - lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Jędrzejów,świętokrzyskie

335 000 zł52 m² 6 388,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,44 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych przy ul. Batalionów Chłopskich w Jędrzejowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

282 000 zł40 m² 7 128,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 7000 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

785 000 zł64 m² 12 265,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko w Homelia Nieruchomości: na sprzedaż komfortowy apartament w inwestycji "becher Ogrody" na osiedlu Ślichowice, przy ul. Kazimierza Wielkiego 15. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Andersa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajdziesz tu jeden pokój, umeblowaną kuchnię i nowoczesną łazienkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł69 m² 10 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

470 400 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 50 m | duży taras 18 m | garaż | leśne tarasy | ul. Szwedzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

477 000 zł66 m² 7 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 4 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny lub pod wynajem z uwagi na pożądaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

435 302 zł35 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M5 - 35,31 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem i łazienki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 53 m | Baranówek | balkon | miejsce postojowe | kameralny budynek Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij