dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 135 mkw położony na V piętrze w V piętrowym, nowym budynku. Budynek usługowo - mieszkalny w ścisłym centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króla

Sandomierz,świętokrzyskie

273 420 zł56 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, przestronne, komfortowe, rodzinne 3 pokojowe w bloku 4ro piętrowym z balkonem, ul por. Tadeusza Króla w Sandomierzu. Lokal wymaga generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie 41m2 (z balkonem wychodzącym na spokojny dziedziniec) w świetnej lokalizacji na 3 piętrze z windą. W pełni wyposażony aneks kuchenny oraz dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł50 m² 7 930,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, dwustronne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle Chęcińskie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na ul. Klonowa w Kielcach Pełne wyposażenie: nie musisz się martwić o meble czy sprzęty agd - wszystko jest już na miejscu, czekając na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

249 000 zł45 m² 5 541,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,93m2, przy ulicy Niepodległości 71. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Na Stoku 55a *ogrzewanie miejskie *4 piętro *48m2 *do mieszkania przynależy piwnica *parking dla mieszkańców * W pobliżu: przychodnia, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

539 999 zł56 m² 9 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje z balkonem i windą, wyremontowane, w spokojnej i cichej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł60 m² 7 756,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam zakup atrakcyjnego zarówno pod względem lokalizacji jak i umeblowania mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny jest kompletnie umeblowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł68 m² 3 211,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nie pobiera prowizji od kupujacego! Do sprzedaży mieszkanie m-5 o pow. 68,93m 2 na 6 piętrze/10 przy ulicy Radwana 11. / możliwa zamiana na kawalerkę lub małe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

179 000 zł44 m² 4 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż Bezczynszowe, dwustronne, funkcjonalne mieszkanie, położone w fantastycznej, prężnie rozwijającej się inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

135 000 zł26 m² 5 267,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow 25,63 m2 znajdującej się na czwartym piętrze w niskim kameralnym czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł49 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy 49m2 zlokalizowany przy ul. Sikorskiego 22 na os. Na Stoku. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze kameralnego, nowoczesnego apartamentowca z windą. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

850 000 zł72 m² 11 833,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m 2 (całkowita, liczona z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł34 m² 9 633,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na oś. Barwinek nr 12. Po częściowym remoncie! gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł57 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do odświeżenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę atrakcyjne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł51 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym oddalonym od zgiełku bloku ul. Lecha Kielce Mieszkanie składa się z: - 2 ustawnych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł54 m² 13 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania dwupokojowego o doskonałej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej, sąsiadującej z ul. Żytnią, tuż przy centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szydłowiecka

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

255 500 zł45 m² 5 677,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pragniemy zaoferować Państwu piękne mieszkanie na 2. piętrze o powierzchni 44,98 m2. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi, nadając mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł68 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Ckdom pezentuje mieszkanie premium zlokalizowane w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Kielc - Osiedla Baranówek w Kielcach Opis : Krótko: 3 pokoje, 67,5 m, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

199 000 zł47 m² 4 238,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Ustawne jasne ciepłe mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym! 46,95 m - praktyczny układ - 2 piętro - ul. Słowackiego Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Kielce,świętokrzyskie

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla kobiety , osoby pracującej zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum. Dostępny od zaraz - pokój około 20 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z garderobą na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

1 470 000 zł136 m² 10 808,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

@@rezerwacja@@! oferta premium! oszczędność podatku pcc 2% - około 25 000zł Dodane zdjęcia ukazują poprzednią realizację mieszkania o podobnych parametrach Zakończenie remontu przewidziano na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł53 m² 8 442,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu ksm! Idealna lokalizacja dla rodziny lub na wynajem Oferujemy Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Kielce,świętokrzyskie

445 000 zł49 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48.82m2 zlokalizowane na ulicy Zofii Nałkowskiej w Kielcach. Nieruchomość składa się : - Dwa pokoje z jednego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

297 900 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam zaszczyt zaprezentować kawalerkę 33,1m2 zlokalizowaną przy ul. Marszałkowskiej na os. Sady. Lokal znajduje się w bloku na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura od najemcy Merkury Nieruchomości oferuje do wynajmu dwupokojowe mieszkanie 39m 2 na 2 p/10 na os. Słonecznym. Mieszkanie atrakcyjnie położone, wszędzie blisko, duży parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

445 000 zł49 m² 9 115,12 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne i przytulne 2-pokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko zalewu i centrum osiedle uroczysko Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

376 000 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu ksm Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu dwustronne, narożne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Tysiąclecia

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

257 000 zł57 m² 4 477,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 57,4 M2 znajdującej się na czwartym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

343 700 zł57 m² 5 990,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż posiadam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, zlokalizowane przy ul. Karłowicza, na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł49 m² 8 773 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Cena 429 000 tys. złotych do negocjacji! Przedstawiamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9m2 mieszczące się na parterze 4-piętrowego bloku. To doskonała okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

699 900 zł62 m² 11 371,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bez pośredników Duże i funkcjonalne mieszkanie, w cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,55 m2 zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

385 000 zł66 m² 5 824,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta zakupu pięknego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania na osiedlu Przylesie (stara Milica) Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza 2. Apartament usytuowany na 12 piętrze z rozległym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

641 474 zł75 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 9,47 m2 - sypialnia 14,57 m2 - łazienka 5,32 m2 - sypialnia 11,68 m2 - salon + aneks 19,05 m2 - schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

280 000 zł57 m² 4 933,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,76 m , na 1 piętrze oraz 4,6 m piwnicą w czteropiętrowym, odnowionym bloku na ul. Sokolej 22 w Skarżysku-Kamiennej.