dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 474 ogłoszenia

289 000 zł41,80 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 8 piętrze w budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

647 785 zł76,21 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,21m 2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46 m² 11 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. Jesionowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 na 1 piętrze 4-piętrowiego bloku przy ul.Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 300 zł42,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,30 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 938 zł113,18 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł55,60 m² 13 830,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 55,6 m Kielce Bella Vista garaż komórka, brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45,90 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 1 piętro | rozkładowe | ksm - świetna lokalizacja Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

460 980 zł35,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

494 700 zł58,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Osiedle Leśniówka, to k ameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, obejmujący 17 komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku, ul. Kochanowskiego. Powierzchnia wynosi 70m2, w czego w skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,14 m² 11 231,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,80 m² 8 317,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przestronnego mieszkania na sprzedaż! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,50 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł50 m² 7 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł52,44 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Jędrzejowie przy ulicy Batalionów Chłopskich w województwie świętokrzyskim, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dla tych, którzy nie boją się odrobiny remontu i chcą stworzyć coś wyjątkowego. Nieruchomość znajduję się w centrum Sandomierza, w zadbanym bloku z 1977 roku, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,47 m² 9 576,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w nowym 4-pietrowym bloku z roku 2023, przy ul. Oświatowej w Starachowicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

382 584 zł33,56 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m, świeżo po generalnym remoncie jeszcze niezamieszkałe. Wszystkie elementy wyposażenia są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,90 m² 6 960,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na pierwszym piętrze w budynku typu bliźniak przy ul. Ignacego Raczyńskiego w Staszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w Kielcach. Na powierzchnię 120 m2 składa się: salon dwa pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,79 m² 11 652,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - bella vista pod klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne.