dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego osiedla zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc (5 min do Rynku). Osiedle składa się z 3 dwukondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł40,80 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Bardzo dobra propozycja dla singla, pary, rodziny lub jako okazja.

Szczegóły ogłoszenia

646 085 zł76,01 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas na wynajem mieszkanie W domu wielorodzinnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne, mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 200 zł53,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje do wynajęcia przytulną, kompletnie umeblowaną kawalerkę na osiedlu ksm ul. Romualda w Kielcach. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie Z widokiem na telegraf! jasne I ustawne! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

424 020 zł38,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

450 342 zł35,46 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

474 999 zł63 m² 7 539,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony na 2 piętrze bloku czteropiętrowego. Budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

400 960 zł35,80 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka w Kielcach przy ulicy Lecha Kaczyńskiego, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jasne i przestronne składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,70 m² 8 196,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Karłowicza 9 w Kielcach, o powierzchni 37,7 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,59 m² 8 004,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż ul. Nowowiejska , os. Sady, kielce Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 58,59 m Liczba pokoi: 3 pokoje(z możliwością powrotu do 4 pokoi) Piętro: 1/10 blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Kielce przy ul. Piekoszowskiej - idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,44 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,30 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 724 zł90,49 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 90,49 m2 B01 Mieszkanie składa się z 5 pokoi: na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i pokój/gabinet, piętro 3 pokoje. Na obu kondygnacjach są łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł49,17 m² 8 684,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,17 m , położone na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym bloku po termomodernizacji, przy ul.Jagiellońskiej w Kielcach. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32,40 m² 11 080,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

NA sprzedaż! dwa pokoje W centrum idealne pod inwestycję ul. Żelazna, kielce Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 395 zł80,65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Świętokrzyskie, jakież cudne. Dokładnie, bo przecież Góry Świętokrzyskie uznawane są za najstarsze góry w Polsce i jedne z najstarszych w Europie. Poszukujecie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł121,55 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 527 zł37,19 m² 8 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 27,18 m .