dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 200 zł53,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 160 zł62,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, poddaszem i balkonem, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 376 zł47,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,13 m² 10 051,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

445 280 zł40,48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 590 zł80,65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,65 m2 idealne dla osób poszukujących wygody i przestrzeni. Na parterze mieszkania znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 124 zł77,34 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,34 m2 idealne dla osób poszukujących wygody i przestrzeni. Na parterze mieszkania znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł47,70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Atrakcyjne mieszkanie z sypialnią i salonem połączonym z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 47,70 m2 usytuowane na 2 piętrze budynku. Do mieszkania przynależy balkon, który.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł58,90 m² 9 762,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującego wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

319 768 zł32,36 m² 9 881,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,36 m , położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

951 016 zł88,88 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m (użytkowa 103 m ), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

440 255 zł44,03 m² 9 998,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 44,03 m , położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł114,35 m² 6 996,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Dwupoziomowe, 6-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki i dwóch balkonów na 1-szym piętrze oraz trzech pokoi i łazienki na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł67,40 m² 11 127,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i balkonu na 1-szym piętrze oraz poddasza do adaptacji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł114,35 m² 6 996,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z widną przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,21 m² 9 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,70 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł81,50 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m , położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Samaryjskiej. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł37,10 m² 7 654,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. Ksm). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł65 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalność? Mamy coś, co sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Zapraszamy na ul. Glinianą, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

388 930 zł33,82 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 536 zł37,92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł50,40 m² 10 019,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,11 m² 6 797,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,11 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Jaworskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

311 920 zł32,20 m² 9 686,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m , położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

546 125 zł58,75 m² 9 295,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,70 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 748 zł63,31 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

519 823 zł53,59 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,59 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym III piętrowym bloku przy ul. Glinianej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. Ksm). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,96 m , położone w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Pułanki. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

341 320 zł29,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij