dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

Rynek pierwotny

818 424 zł75,78 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 400 zł35,80 m² 11 100,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 600 zł46,32 m² 11 800,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasów i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 800 zł40,38 m² 12 600,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł76,10 m² 7 030,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, bez podatku pcc (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 76,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi oddzielnej kuchni łazienki z wc i wanną korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 491 zł33 m² 10 711,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Komfortowa kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, zlokalizowana na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 733 zł45,61 m² 10 562 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 631 zł33 m² 11 140,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,10 m² 7 416,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w III piętrowym kameralnym bloku przy ul. Bema. Mieszkanie obecnie składa się z widnej osobnej kuchni, korytarza, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,16 m² 9 703,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

326 170 zł25,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 53,21 m - Skarżysko-Kamienna, os. Milica Przylesie Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł53,94 m² 13 715,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielczanka narożny balkon garaż Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 240 zł43,60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 124 zł58,89 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, balkonu i tarasu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 120 zł31,51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość 74 m | Po generalnym remoncie | Parter | Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 74 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,64 m² 7 818,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem - ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,40 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,12 m² 10 994,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie - trzy pokoje z dużym balkonem, bez piecyka gazowego Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,12 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,16 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z widokiem na park, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja Kielc - os. Ksm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią - blisko centrum miasta Duży balkon! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,50 m² 7 138,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 62,5 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, dwie sypialne kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z widokiem na park Doskonała lokalizacja Kielc - os. Ksm ulica Chopina Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla rodziny oraz pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze w 10-piętrowym bloku przy ul. Chęcińskiej w Kielcach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,80 m² 7 425,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30,40 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie dostępne do najmu od czerwca 2026r. Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje: na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 50m2 mieszkanie urządzone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,10 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną od zaraz, kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł72,70 m² 6 327,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,70.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow.66 m2 umiejscowione na 4-tym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy ul.Karłowicza 7 w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.