dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Kielce

Kielce,świętokrzyskie

700 zł16 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w lokalu 3 pokojowym ze wspólną kuchnią i łazienką Cena wynajmu to 700zł + 100zł ryczałt za zużyty prąd, wodę oraz ogrzewanie. Możliwość parkowania auta. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

680 000 zł57 m² 11 957,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń? A co, jeśli po pracy możesz usiąść z książką, zrelaksować się w ciszy lub zaprosić przyjaciół na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 269 000 zł 1-piętro, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie, lokal biurowy o powierzchni 74 m , znajdujący się na 1. piętrze kamienicy w Kielcach. Lokal jest idealny do: prowadzenia działalności biurowej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł60 m² 8 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m 2 , na którą składają się trzy pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, ul. Warszawska 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

400 000 zł60 m² 6 672,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59,95 m osiedle Świętokrzyskie, ul. Jeziorańskiego Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul Zagnańskiej 78. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biesak

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł70 m² 3 917,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego oraz działki o powierzchni 660 m.kw. Jest to 1/3 większej nieruchomości, w skład której wchodzi 3 mieszkaniowy budynek oraz działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

155 000 zł21 m² 7 416,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój na Oś.Orła Białego Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe oraz słoneczne. Na metraż 52m2 składa się: - salon z wyjściem na loggie - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł37 m² 8 760,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm Mieszkanie składa się z 37,1 m2 W skład mieszkania wchodzi - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - oddzielna widna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny i komfortowy, klimatyzowany apartament z o powierzchni 48 m , zlokalizowany na 11 piętrze w prestiżowym budynku Plaza Tower 2 w Kielcach. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

165 000 zł41 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Chmielniku Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod działalność gospodarczą. Prezentujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 w nowoczesnym kompleksie budynków na os.Uroczysko, nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie ciepłe i widne, ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować praktyczne mieszkanie do wynajmu! Kielecki Szydłówek: 2 Osobne Pokoje | Blisko Politechniki i ujk | Logistyczny Raj w Super Cenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł55 m² 8 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Podkarczówce doskonała lokalizacja, komfort i funkcjonalność! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje Państwu czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 55,29 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł45 m² 8 366,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego os. Bocianek. Mieszanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

417 000 zł59 m² 7 029,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Witam na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Barwinek. Mieszkanie ma bardzo duży potencjał, na metraż 59,32m2 składa się: - duża kuchnia - łazienka z wc - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Kielce,świętokrzyskie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na wynajem na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 63m2 z balkonem 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 na 4-piętrze w bloku na os.Uroczysko nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie. Dwu pokojowe. Umeblowane. Nowe agd lodówka, kuchenka. Dodatkowo balkon ok 4m i piwnica. Odstępne 1500zl co miesiąc plus rachunki. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę ulica Chęcińska Doskonała lokalizacja, wolne od zaraz. Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

453 000 zł63 m² 7 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm Mieszkanie jest bardzo rozkładowe trzystronne. Nieruchomość nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych, ze strony przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł41 m² 8 834,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ksm, ul. Sandomierska 40,75 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,75 m, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

593 000 zł59 m² 9 983,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią I balkonem (loggia) Lokalizacja: ul. Paska (os. Kochanowskiego) - naprzeciwko osiedla Barwinek, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł59 m² 8 448,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 58,59 m , zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części Kielc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł59 m² 7 601,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie - 2 piętro - winda! Dobra opcja zarówno do zamieszkania jak również jako inwestycją pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

369 890 zł47 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - blisko centrum! Cena: 369 890 zł - do negocjacji Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym przy ul Wojska Polskiego okolice Krakowskiej Rogatki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Kielc - ul. Panoramiczna, śródmieście, kielce Mieszkanie o powierzchni 34,88 m , położone na 7. piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kielce,świętokrzyskie

710 900 zł87 m² 8 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc łączna powierzchnia ponad 120 m Kontakt: tel. 535*907*151 lokalizacja: kielce, okolice Rynku wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

464 000 zł69 m² 6 716,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas -> oferta na wyłączność! ostatnie mieszkanie na piętrze W tej inwestycji! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę mieszkania w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł49 m² 7 516,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Posiadamy w ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Jagiellońskiej 38 w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 49,09 m2 zlokalizowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja! tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje komfortowe 2-pokojowe ciepłe, środkowe, przytulne mieszkanie w budynku na 3 piętrze z nowoczesna windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

639 000 zł79 m² 8 047,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc ul. Sienkiewicza Lokalizacja: kielce, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 79,4 mpiętro: 2 Parking: miejsce postojowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł48 m² 8 049,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,45m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 8 piętrowym w dobrej lokalizacji, na osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

509 999 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Eleganckie, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 48 m gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: kielce, okolice ul. Krzyżanowskiej ( sp nr 39) Kontakt: tel. 535*907*151 Cena: 509 999 zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij