dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Kielce,świętokrzyskie

688 975 zł64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.7 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Willa Zofia. Układ: - salon - oddzielna kuchnia otwarta na salon - sypialnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł56 m² 8 071,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 55,75 m, położone na pierwszym piętrze w spokojnej, kameralnej części miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skorupki

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy do zaproponowania mieszkanie przestronne , z pięknym widokiem na telegraf. Powierzchnia 79 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. W skład mieszkania wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 900 zł50 m² 6 053,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny w ścisłym centrum Kielc ul. Jana Pawła II.ROI ok. 15% doskonała okazja inwestycyjna pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Opcje aranżacyjne: 1. Dwupak inwestycyjny 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

378 000 zł47 m² 7 991,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiolaski

Pińczów,świętokrzyskie

621 082 zł84 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów na nowo powstałym osiedlu w spokojnej części Pińczowa. Inwestycja składa się z czterech trzypiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł50 m² 9 550,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 50,26 m Lokal o powierzchni 50,26 m, usytuowany na 10. piętrze, z pięknym widokiem na Karczówkę - Osiedle Barwinek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł55 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

/ rezerwacja || *** tylko W naszym biurze *** Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł32 m² 11 908,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,33 m 2 , na którą składa się fantastycznie doświetlony pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

589 000 zł65 m² 9 103,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Ślichowice, przy ul.Puscha idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weroniki

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł46 m² 9 868,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** tylko W naszym biurze *** Marzysz o funkcjonalnym i nowocześnie wykończonym mieszkaniu, w którym każdy metr został maksymalnie wykorzystany? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

990 zł48 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Na Stoku 55a Nieruchomość: powierzchnia 48m2 4 piętro Ogrzewanie miejskie Do mieszkania przynależy piwnica Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

178 000 zł23 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 23 m, zlokalizowanej przy ul. Lecha, na osiedlu Czarnów w Kielcach. Lokal stanowi pełną własność. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

324 000 zł47 m² 6 865,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego z osobną widną kuchnią. Bardzo dobra lokalizacja Oferujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł56 m² 9 819,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kielcach, dzielnica Ślichowice Lokalizacja: kielce, ślichowice Cena: 545 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 55,5 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 / 4 (niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , dwustronne, z balkonem- zlokalizowane przy ul. Miodowej w Kielcach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

424 000 zł47 m² 8 984,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja bez piecyka gazowego! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

319 999 zł29 m² 10 932,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentuje na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 29,24 m z wyjątkowo dużym balkonem, idealnym miejscem na poranną kawę czy wieczorny odpoczynek. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie po remoncie, na Ślichowicach 55 m , 1. piętro, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł75 m² 8 700,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie C6 o powierzchni 74,59 m , zlokalizowane na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w dzielnicy ksm w Kielcach w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

425 000 zł50 m² 8 466,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok.50m2, 2 pokoje, usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu 7 piętrowym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyborowskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 050 zł32 m² 64,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal 32 m na wynajem parter, ul. Przyborowskiego, domaszowice, kielce Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować nowy lokal mieszkalny na wynajem, położony na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 51 m2 na drugim piętrze w nowym bloku przy ul. Jeleniowskiej 200. Budynek powstał w 2015 r. (winda, monitoring, teren ogrodzony, wysoki standard wykończenia klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

539 900 zł55 m² 9 816,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronne mieszkanie na 1 piętrze os. Ślichowice Idealne mieszkanie dla rodziny z dużym balkonem Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł59 m² 7 571,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkania z balkonem mieszkanie dla rodziny - na preferowanym osiedlu Słoneczne Wzgórze Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł54 m² 10 189,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

446 000 zł48 m² 9 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja okazja inwestycyjna gotowiec inwestycyjny tylko W premium apartment! Kielce, osiedle Sady, ul. Nowowiejska oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Premium Apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

604 000 zł55 m² 10 983,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,99 m , zlokalizowane w spokojnej części Kielc przy ul. Wrzosowej. Lokal znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, 56m2 z widokiem na Karczówkę nowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Warszawy

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

849 000 zł105 m² 8 058,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość składa się z komfortowego, dużego, dwupoziomowego mieszkania o pow. 105,36 m.kw. oraz przynależnego do niego gruntu o powierzchni 516 m.kw. Usytuowana jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Połaniec,świętokrzyskie

195 500 zł32 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę w doskonałej lokalizacji w centrum Połańca, na ulicy Kościuszki. Mieszkanie położone jest na parterze budynku, powierzchnia wynosi 32,30 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Staszów,świętokrzyskie

169 000 zł24 m² 7 170,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż kompaktowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,57 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Kolejowej w Staszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 550 zł34 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka z balkonem i dodatkowym pokojem na ul. Witosa. Mieszkania w nowym bloku z 2017r o powierzchni użytkowej około 34,00 m2 , usytuowane na III piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczygla

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł33 m² 7 934,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Herby, ul. Szczygla. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku X piętrowym. Budynek z windą. Mieszkanie w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Niższa cena tylko U nas W pobliżu collegium medicum ujk premium apartment prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zielonej dzielnicy przy ulicy Źródłowej, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł51 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 51,1 m, zlokalizowanego na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł37 m² 8 760,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m, położone w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na rynek - ul. Iłżecka, śródmieście, ostrowiec Świętokrzyski Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł104 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupoziomowego, przestrzennego mieszkania w domu jednorodzinnym z ogrodem i balkonami w świetnej lokalizacji Kielce, ul. Krakowska świetna lokalizacja wszystko pod ręką!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem - oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 63m2 blisko zalew kielecki! nowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł39 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne, funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie z wydzielona strefa sypialną. Przyjazne zwierzakom. Udogodnienia w cenie: suszarka, deska do prasowania, sztucce, naczynia ,garnki, kubki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij