dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł44 m² 7 981,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rykoszyn,świętokrzyskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 80 m z działką 900 m Rykoszyn, gmina Piekoszów Biuro Nieruchomości ckdom oferuje na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł31 m² 12 988,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Apartament z klimatyzacją, balkonem i garażem Warszawska 214b Rok 2020 premium apartment prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majówka

Starachowice,świętokrzyskie

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze bloku położonego w Centrum Starachowic przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

338 000 zł47 m² 7 257,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,57 m , położone przy ul. Jagiellońskiej zaledwie 10 minut spacerem do centrum Kielc! Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł37 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2-pokojowe mieszkanie, wyposażone, umeblowane, w bdb lokalizacji na os. Ksm Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 054,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2. Usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł63 m² 11 830,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowość na rynku gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie świeżo po wykończeniu nigdy niezamieszkane! pierwsze piętro I aż dwa balkony! lokal idealny nie tylko do zamieszkania, ale także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Denkowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

790 000 zł74 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży nowoczesny bezczynszowy apartament o powierzchni 74 m2, położony na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Denkowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Nove Ślichowice przestrzeń stworzona z myślą o rodzinach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł60 m² 7 322,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Jeziorańskiego, osiedle Świętokrzyskie. Powierzchnia mieszkania: 59,95m2 W skład wchodzą: - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5 m2 w doskonałej lokalizacji inwestycja Nowy Stok. Mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł102 m² 8 839,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wspaniałe mieszkanie w sercu Kielc przy ul. Planty. Dwupoziomowy apartament posiadający jasno wydzielone strefy mieszkania. Mieszkanie jest bardzo ciche, zapewniające duży komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł43 m² 10 161,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,81m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,świętokrzyskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Poszukujesz domu w spokojnej okolicy? tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży Budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

268 000 zł56 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow.55,7 m 2 na 3p/4 przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie godne polecenia, blok jednoklatkowy, zadbany, z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brynica

Brynica,świętokrzyskie

999 000 zł147 m² 6 779,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Na sprzedaż lub zamianę Wolnostojący, jednorodzinny dom w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Brynica k/piekoszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

788 400 zł54 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż luksusowy apartament w Plaza Tower II położony na 5. piętrze w nowoczesnym, 16-piętrowym budynku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 700 zł47 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej w Kielcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

388 704 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 40,49 m w nowoczesnej inwestycji Z 2025r okolice ul. Radomskiej, kielce W inwestycji dostępne są również inne mieszkania o powierzchni od 25 m do 62 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 67,7 m (realna 100m2), zlokalizowane na kieleckim Szydłówku - jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 890 zł63 m² 5 545 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne 63,1 m Centrum Kielc 23 pokoje Możliwość podziału na kawalerki Super cena Mieszkanie w doskonałej lokalizacji ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II.W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

699 999 zł57 m² 12 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 56,87m2. usytuowane na parterze w 4 piętrowym Apartamentowcu przy ul. Sikorskiego w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł54 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*****tylko U nas***** Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,93 m , położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Wspólnej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 539 000 zł200 m² 7 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Dom położony jest na skraju miasta, przy ulicy kończącej się w lesie. Dojeżdżają tu tylko pojazdy mieszkańców i ich gości. Działka ma kształt trapezu, ma 1096m.kw. powierzchni, 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Jędrzejów,świętokrzyskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne, zadbane, 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w Centrum Jędrzejowa - Okrzei! Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Staszów,świętokrzyskie

495 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom bliźniaczy z dodatkowym budynkiem Staszów, ul. Żeromskiego Cena: 550 000 zł Powierzchnia działki: 710 m Rok budowy: 1998 Rodzaj zabudowy: bliźniacza Stan: do zamieszkania Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 699 000 zł160 m² 10 618,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny Dom Wolnostojący po Remoncie z Ogrodem, klimatyzacją i Miejscem na Biuro Kielce Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 160 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 739 zł63 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealane mieszkanie inwestycyjne! roi 10-12%! uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

651 000 zł70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie już gotowe, zobacz film z mieszkania: /shorts/fupgwsvqgrg Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70 m2. Mieszkanie ustawne przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł33 m² 11 127,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt prezentuje Mieszkanie Dwupokojowe Po Generalnym Remoncie przy ul. Astronautów w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,16 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Końskie

Końskie,świętokrzyskie

95 000 zł59 m² 1 597,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas! Biuro nieruchomości Twoje M prezentuje: przytulne mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym położonym w miejscowości. Czarniecka Góra ,gmina Stąporków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

166 314 zł21 m² 7 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna Pełna własność z Księgą Wieczystą Lokal usługowo-handlowy położony od strony ul. Midowicza, w budynku przy ul. Jana Pawła II 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klecka

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł2 086 m² 249,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy ul. Kleckiej. Teren po mulczerowaniu. Bezpośredni dostęp do ulicy Kleckiej. Działka objęta mpzp mn1 zabudowa jednorodzinna. Kanalizacja w działce. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klecka

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł1 043 m² 258,87 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

659 000 zł124 m² 5 314,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny 124 m na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku w Starachowicach ul. Konstytucji 3 Maja. Lokal posiada balkon ok. 5 m i piwnicę o pow. 11 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

533 571 zł61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,33 m, położone w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petyhorska

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł77 m² 10 389,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym ogrodzonym budynku przy ul. Petyhorskiej (os. Baranówek). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skiby

Skiby,świętokrzyskie

297 700 zł1 145 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, znajdująca się w odległości kilkunastu kilometrów od Centrum Kielc, w Chęcinach - Skiby. Doskonały kształt. Działka znajduje się w spokojnym miejscu,.