dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze budynku zlokalizowanego w dogodnej części Kielc przy ul. Jesionowej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Życiny

Życiny,świętokrzyskie

369 000 zł84 m² 4 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiam w ofercie biura Greathouse ciekawą ofertę, domek drewniany położony nad zalewem Chańcza, doskonałe miejsce pobytu dla rodziny lub grona przyjaciół. Domek jest zbudowany z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł42 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na osiedlu Bocianek położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kielce,świętokrzyskie

717 255 zł62 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pląskowice

Pląskowice,świętokrzyskie

520 000 zł89 m² 5 842,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w malowniczej miejscowości. Dom przeszedł remont w lipcu 2025.Zakupione zostały nowe meble do każdego z pokoi, są wliczone w cenę domu i zostają dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Szwedzkiej w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł50 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pok. mieszkanie z widokiem na panoramę Kielc ul. Karczowkowska (okolice Żytniej) Opis ogłoszenia Na sprzedaż przytulne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

184 000 zł38 m² 4 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 38,16 m2. Dwa przestronne pokoje dają swobodę aranżacji i miejsce na wszystkie Twoje marzenia. Kuchnia 9m2, łazienka 4m2, pokój 13m2, pokój 8m2, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł48 m² 9 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,21 m, położonego na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1979 roku. Nieruchomość przeszła właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 5 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m2 usytuowane na 1 piętrze bloku z 2024 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł31 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dużą kawalerkę, znajdującą się przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 30,94m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł76 m² 9 155,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,35 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, trzy piętrowego bloku z 2011 roku. To przestronne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

950 000 zł175 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Tutaj żyje się inaczej - wyjątkowy azyl dla szczęśliwej rodziny z możliwością prowadzenia biznesu, tylko 14 km od Galerii Echo w Kielcach - Piaseczna Górka, ul. Żurawia 95. Największy hit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Promnik

Promnik,świętokrzyskie

65 000 zł9 952 m² 6,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę rolną położoną w miejscowości Promnik (gmina Strawczyn) To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 na osiedlu Słoneczne Wzgórze położone na pierwszym piętrze budynku wielopiętrowego. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,7m, zlokalizowane w zadbanym bloku z lat 90., w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

890 000 zł79 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż >b>tylko U nas przestronne mieszkanie o powierzchni 78,8 m To idealna propozycja dla rodzin, które szukają gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowość na rynku gotowe do zamieszkania od ręki! Ogródek z widokiem na dziedziniec ma aż 9 m2! widok na dziedziniec - centrum, a jednak cisza I spokój! Biuro Nieruchomości oakestate ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rakowska

Jędrzejów,świętokrzyskie

2 900 000 zł700 m² 4 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Budynek warsztatowo-biurowy około 450m oraz wiata magazynowa z antresolą około 250m. Wybudowany w technologii tradycyjnej w 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migdałowa

Zbludowice,świętokrzyskie

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - Os. Pod Wierzbami, zbludowice, busko-Zdrój Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

622 000 zł90 m² 6 873,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą, posiadamy 2 mieszkania o powierzchni użytkowej 90,49 m2 - ogródek z tarasem- pokój na parterze z przeznaczeniem na pokój gościnny lub domowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , usytuowane na 9. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł55 m² 12 603,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkania z dużym tarasem w bloku z 2018 roku! Idealne mieszkanie dla rodziny - na preferowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota

Morawica,świętokrzyskie

1 090 000 zł179 m² 6 089,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w cichej, zielonej części Morawicy przy ulicy Złotej idealny dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł35 m² 9 083,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: kawalerka 35,12 m Kielce, centrum, ul. Nowy Świat Lokalizacja: centrum, ul. Nowy Świat, kielce Piętro: 8 z 10 Powierzchnia: 35,12 m Cena: 319 000 zł do negocjacji! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

699 999 zł57 m² 12 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 56,87m2. usytuowane na parterze w 4 piętrowym Apartamentowcu przy ul. Sikorskiego w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe jasne i przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48m2. Usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

779 195 zł88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja W parku baranowskim Prezentowany apartament: lokal o powierzchni 87,55 m2 zlokalizowana na parterze składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

744 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym budynku z widną zlokalizowany przy ul. Langiewicza. Lokal składa się z 2 sypialni (12,5 m2 i 13,08 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

990 000 zł1 299 m² 762,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1299 m2 zlokalizowana przy ul. Podklasztornej (os. Podkarczówka). Działka o przybliżonych wymiarach około 26 m x 49 m. Działka bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 814 925 zł242 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 241,99 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

796 105 zł89 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja W parku baranowskim Prezentowany apartament: lokal o powierzchni 89,45 m2 zlokalizowana na parterze składa się z 3 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stok

Radomice,świętokrzyskie

84 000 zł868 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna płaska dzialka z dojazdem bezpośrednio do drogi gminnej. W pobliżu wszystkie media. Słoneczna w cichej spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

669 000 zł73 m² 9 126,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Brak podatku pcc Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m, usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na popularnym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

369 000 zł105 m² 3 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Podgórze. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 105m2 + garaż, usytuowany na działce 1050m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

835 000 zł67 m² 12 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkanego, trzypokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2025 na nowym osiedlu Bella Vista (ostra Górka) przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż - trzykondygnacyjny budynek w sercu Kielc Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, trzykondygnacyjny budynek wybudowany w 2003 roku, zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

526 870 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu apartament 3 pokojowy o powierzchni 56,05 m kw. z balkonem o powierzchni 6,68 mkw. położony w nowej inwestycji deweloperskiej ,osiedle przy Parku".