dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Działoszyce

Działoszyce,świętokrzyskie

278 077 zł74 m² 3 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wierzyciel podaje do informacji obwieszczenie o II licytacji komorniczej Wszelkiej pytania uprzejmie prosimy o kierowanie do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Pińczowie Michał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł63 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na Oś. Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - widnej kuchni - korytarza - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Młyńska

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż murowany, rok 1982, powierzchnia 18 m2, z kanałem, licznik elektryczny pge. Brama drewniana dwuskrzydłowa. Garaż znajduje się w ciągu garaży spółdzielczych na osiedlu Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipowica

Lipowica,świętokrzyskie

359 000 zł4 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie Działki budowlane położona w miejscowości Lipowica gmina Chęciny. Działka budowlana nr 262/5 oraz 262/6 , każda o powierzchni 2100 m2 razem 4200 m2 Łączna szerokość obu działek 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne, po generalnym remoncie mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Bocianek Z przyjemnością chciałam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Widełki,świętokrzyskie

109 000 zł2 800 m² 38,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Widełkach gmina Daleszyce! Widełki to malownicza miejscowość która jest punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

264 000 zł57 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie m-4 o pow. 56,8 m 2 na 4p /4 na os. Słonecznym. Bardzo dobra lokalizacja, w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł64 m² 8 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Kielc przy ul. Prostej. Najważniejsze atuty: * Doskonała lokalizacja Nieruchomość położona jest w wyjątkowo dogodnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł59 m² 4 567,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na Osiedlu Słonecznym 9, w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 58,9m2 mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bizoręda

Bizoręda,świętokrzyskie

211 200 zł4 300 m² 49,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** W ofercie sprzedaży posiadamy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Bizoręda, działka o numerze 464 oraz 465, powierzchni ok. 4300m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Bodzentyn,świętokrzyskie

315 000 zł120 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Uroczy Dom z Modrzewia w Malowniczym Bodzentynie Twój Własny Raj! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu zbudowanego z modrzewiowego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Lubienia,świętokrzyskie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Rezerwacja do 30.08.2024! Jednorodzinny dom w Lubieni, gmina Brody - tylko 10 min autem do Starachowic!** **TYLKO U NAS - BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!** Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferowane do sprzedaży mieszkanie jest zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody , "Karczówka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Kielce,świętokrzyskie

244 900 zł24 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 24 m2 usytuowana na trzecim piętrze w 3-piętrowym bloku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

414 000 zł39 m² 10 534,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe bez piecyka po Generalnym Remoncie! Idealne miejsce dla pary lub pod inwestycję! Na Sprzedaż lub Zamianę oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczukowice

Szczukowice,świętokrzyskie

160 000 zł1 243 m² 128,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** W ofercie sprzedaży posiadamy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Szczukowice, działka o numerze 964, powierzchni 1243m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! ** Gratka dla osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i ogromnym tarasem w prestiżowej lokalizacji Kielc, przy ul. Kościuszki 33** blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30m2 na ul. Mieczysława Karłowicza na ksm. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kunów

Kunów,świętokrzyskie

81 000 zł1 473 m² 54,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od Kupującego. Do sprzedaży d ziałka nr ewidencyjny 1029/13 obręb 6 w miejscowości Janik ul. Polna. Działka o pow. 1473 m 2 , kształt wielokąt z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

373 000 zł47 m² 7 987,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł30 m² 11 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż : Piękny, dwustronny apartament, z niezwykłym dużym balkonem, z panoramą na tereny zielone oraz Karczówkę. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Sprzedaż bez pośredników! Sprzedam umeblowany, wolnostojący dom w Skarżysku Kamiennej. Znajduje się on w cichej, zielonej i przyjaznej okolicy- koniec ulicy 1 Maja, w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum. Mieszkanie po remoncie, w stanie do zamieszkania. Mieszkanie znajduję się z - salonu - sypialni z balkonem - łazienki - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Połaniecka

Rytwiany,świętokrzyskie

1 200 000 zł291 m² 4 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Posiadłość ze stajnią, położona przy ul. Połanieckiej, w miejscowości Rytwiany, w powiecie Staszowskim Posiadłość położona jest na działce o powierzchni 9800m2 ( szer. 39,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Chmielowice,świętokrzyskie

280 000 zł6 010 m² 46,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 010 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która oferuje spokój, ciszę i piękno okolicy na skraju urokliwej miejscowości. Ta unikalna działka o powierzchni 6010 m2 zapewnia obfitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 2 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radlin

Radlin,świętokrzyskie

250 000 zł1 263 m² 197,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w Radlinie, gmina Górno o powierzchni 1263m2, wymiary działki : 38x32, wjazd na działkę drogą utwardzoną, działka o numerze: 1027/32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szydłowiecka

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

115 000 zł22 m² 5 275,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 21,80m2 znajdującej się na czwartym piętrze w kameralnym budynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

225 000 zł45 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż przestronne, widne 2 pokojowe mieszkanie. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł37 m² 8 129,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary, singla lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - cicha, malownicza okolica - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł46 m² 7 701 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -3 pokoje. -powierzchnia 46,1m2. -piętro 0/4. -oś ksm, -ul. Zagórska -dwustronne -do remontu Na powierzchni 46,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

329 900 zł53 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samym ścisłym centrum Kielc ulica Sienkiewicza. Mieszkanie do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kunów

Kunów,świętokrzyskie

295 000 zł320 m² 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży murowany, piętrowy dom , w całości podpiwniczony, z wolnostojącym budynkiem gospodarczym z garażem na działce o pow. 10 000m 2 przy ul. Wesołej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania położonego na osiedlu Czarnockiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł451 m² 2 172,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Wyjątkowa nieruchomość otulona przyrodą - Twój raj w lesie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w lesie Gminy Daleszyce. Ta magiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł30 m² 11 136,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości premium apartment Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,44m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

426 000 zł36 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 2 pokojowego w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł54 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: -z 3 pokoi (salon, sypialnia, pokój) -widna kuchnia -łazienka korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gruszka

Gruszka,świętokrzyskie

236 000 zł1 686 m² 139,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Gruszka. Działka ma powierzchnię 1686 m2, dojazd drogą asfaltową, nieogrodzona, w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł36 m² 10 347 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Cena do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 35,76m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

482 000 zł44 m² 10 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaoferować mieszkanie z rynku pierwotnego o metrażu 43,90 m2 które mieścić się będzie na powstającym nowym osiedlu klonovia ( najnowsze.