dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł62 m² 7 711,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Bocianek Z przyjemnością chciałam zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

473 000 zł65 m² 7 276,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią 65 m2 z balkonem os. Słoneczne Wzgórze Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

649 000 zł184 m² 3 533,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom z garażem w bryle budynku - pięknie położony, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowoczesnych domów; - gotowy do odbioru kluczy (dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

898 000 zł300 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Domu w zabudowie segmentowej o powierzchni 300 m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Przestronne, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Kielcach - Słoneczne Wzgórze! Z przyjemnością chciałabym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iłżecka

Skarżysko Kościelne,świętokrzyskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego przy ul. Iłżeckiej w miejscowości Skarżysko Kościelne. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Kotlice

Stare Kotlice,świętokrzyskie

27 000 zł8 345 m² 3,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej, łąki nr 50 w miejscowości Stare Kotlice w powiecie jędrzejowskim, w gminie Sobków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 150 000 zł661 m² 3 252,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kamienice - budynek handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany budynek handlowo - użytkowy jest usytuowany na działce o pow. 661 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 550 000 zł661 m² 3 857,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż bardzo ładne, duże, ciche i przestronne mieszkanie w pożądanej lokalizacji- słoneczne Wzgórze. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

640 000 zł97 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia ofertę mieszkania bezczynszowego! Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym z tarasem 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krajobrazowa

Masłów Drugi,świętokrzyskie

126 000 zł1 053 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki budowlane, zlokalizowane w Masłowie Drugim, ok 12 km od centrum Kielc: działka o pow. 1053 m2, wym. ok. 39x27m - cena 126.000 zł działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości super locum oferuje Nowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w doskonałej inwestycyjnie lokalizacji Sady. Na Sprzedaż oferujemy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł46 m² 10 281,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze, bez piecyka oraz po generalnym remoncie! Oś. Szydłówek to idealne miejsce pod i nwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

433 000 zł70 m² 6 176,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na stoku 70m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam dwustronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni 70m2, w stanie dobrym. Osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bałków

Bałków,świętokrzyskie

550 000 zł218 m² 3 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 802 m²

Homelia Nieruchomości prezentuje: gotowy do zamieszkania dom, na pięknej dużej działce, zlokalizowany w Bałkowie, powiat włoszczowski. Dom został oddany do użytku 2007 r, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

748 288 zł58 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji nad zalewem! Nie masz ochoty szukać odpowiedniej ekipy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworznia

Jaworznia,świętokrzyskie

529 000 zł97 m² 5 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Jaworznia w gminie Piekoszów. Na powierzchnię całkowitą 97,40 m 2 (74,60 m2 użytkowej) składa się: 3 pokoje (14 m2, 15.30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 850 000 zł1 289 m² 1 435,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W sprzedaży atrakcyjne działki o nr 927 i 945/16. i łącznej powierzchni 1289 m2 Oznaczona w miejscowym planie u/mw2 czyli teren zabudowy usługowej i mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

2 050 000 zł400 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż inteligentny dom Z klasą dla wymagającego klienta! Wyjątkowy, piękny, funkcjonalny, wielorodzinny, o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

620 000 zł179 m² 3 463,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bez prowizji od Klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom typu bliźniak na os. Henryków na działce o pow. 370m 2. Dom oddany do użytku w 1999r. , budowany tradycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku na ul. Szkolnej. Na powierzchnię 38 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

1 115 000 zł89 m² 12 528,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż nowoczesne czteropokojowe mieszkanie z 2020 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 88,6 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

171 000 zł61 m² 2 825,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie dwa pokoje z kuchnią o pow. 60,51 m 2 przy ul. Staszica. Mieszkanie to pełna własność , ma założoną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Seminaryjskiej 6 w Kielcach. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ćmielów

Ćmielów,świętokrzyskie

2 100 000 zł900 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 941 m²

Bez prowizji od klienta kupującego! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną kilkoma budynkami o charakterze usługowo-handlowo- produkcyjnym, na działce o pow. 2941 m 2. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

459 900 zł77 m² 5 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 77 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku Na Stoku. W mieszkaniu jest: -Salon z wyjściem na balkon -3 pokoje -kuchnia -łazienka -osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

299 000 zł58 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja, obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,96 m2 , położone na II piętrze na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Staszów,świętokrzyskie

324 000 zł59 m² 5 473,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem oraz oddzielną kuchnią, na 1 piętrze! Bez piecyka gazowego! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 700 000 zł9 527 m² 178,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 1220/6 .Prostokąt :długość 380,8 m ,szerokość 23,8 m sąsiedztwo domów , wjazd od ulicy Wojska Polskiego, media w drodze ,w okolicy domy jednorodzinne , około 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

260 000 zł48 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na parterze, m-3 o pow. 47,6m 2 na os. Rosochy. Mieszkanie posiada księgę wieczystą i wykupiony udział w gruncie. Mieszkanie- dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Jędrzejów,świętokrzyskie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko Centrum Jędrzejowa. Dom o powierzchni 80 m 2 składa się z: ganku - 5,05 m 2 przedpokoju - 9,69 m 2 dwóch pokoi - 18,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

536 000 zł58 m² 9 176,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, po generalnym remoncie! Bez piecyka gazowego! Na Sprzedaż lub Zamianę oferujemy piękne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł42 m² 8 682,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum Oferuje na Sprzedaż lub Zamianę Piękna kawalerka z aneksem sypialnym i widną kuchnią, z dużym balkonem na Ślichowicach. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł34 m² 11 041,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe bez piecyka w Centrum Kielc, po Generalnym Remoncie! Idealne miejsce dla pary lub pod i nwestycję! Na Sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Marcinków

Marcinków,świętokrzyskie

20 000 zł3 200 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej nr 243 położonej w miejscowości Marcinków, gmina Wąchock, okolice miasta Skarżysko-Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł47 m² 8 915 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windami w Centrum Mieszkanie składające się z: - aneks kuchenny - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł33 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 33,36m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 300 000 zł12 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 12000 m2. Położona w dzielnicy przemysłowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, należąca do Strefy Ekonomicznej. Asfaltowy dojazd,wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

650 000 zł211 m² 3 076,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 211 m 2 (użytkowej 105 m 2 ) , położony w miejscowości Bolmin, gmina Chęciny. Na powierzchnię 105 m 2 składa się:.