dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu ksm! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo, politechniki, ujk! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

303 984 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł69 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkana 3 pokojowego znajdującego się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Kielcach przy ulicy Naruszewicza Na powierzchnię całkowitą około 200 m 2 ( użytkowej około 110 m 2 ) składa się: - parter 3 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

316 020 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 27 m . Ta ekskluzywna nieruchomość zlokalizowana w ramach prestiżowej inwestycji "moja Klonowa", usytuowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł34 m² 8 742,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc! Z przyjemnością chciałam zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł33 m² 7 754,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - śródmieście! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Warszawska

Gowarczów,świętokrzyskie

1 710 000 zł8 000 m² 214 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukujesz dobrego sposobu na lokatę kapitału przy obecnie rosnącej inflacji to, firma Investments Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży funkcjonującą, prywatną stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł1 335 m² 261,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Działkę na sprzedaż w Kielcach Pod Telegrafem ul. Wojska Polskiego o powierzchni 1335 m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 1335.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł58 m² 6 591 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane przy ul. Mazurska na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, który w roku 2017 przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirocice

Mirocice,świętokrzyskie

670 000 zł28 200 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: nasza nieruchomość na sprzedaż znajduje się w urokliwej miejscowości Mirocice, położonej w malowniczym otoczeniu przyrody, w sercu Gór Świętokrzyskich u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

326 000 zł37 m² 8 924,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w stanie deweloperskim Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkania położone w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

294 372 zł43 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sitkówka

Sitkówka,świętokrzyskie

285 000 zł67 m² 4 247,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż piękne, rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie Idealne dla pary, rodziny, inwestora. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ponurego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

510 000 zł180 m² 2 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Ponurego niedaleko trasy S7. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł47 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Szydłówek! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podgórze

Zawichost,świętokrzyskie

499 000 zł280 m² 1 782,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:49 500 m²

Pensjonat z winnicą 14km od Sandomierza! Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4,95 ha, zlokalizowana w Zawichoście, zaledwie 14 km od Sandomierza. Ta unikalna działka oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Wolnostojący dom w Kielcach Spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Idealne miejsce dla rodziny i rekreacyjnych spotkań oraz jako doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł27 m² 11 049,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26 m2 znajdująca się na przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Wspaniała - centralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł90 m² 6 618,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna tylko w twojem Oferujemy na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowo-Biurowy - 90,5 m2 w Centrum Kielc. Cena : 599 000 pln Opis : Prezentujemy na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowa

Chałupki,świętokrzyskie

550 000 zł1 584 m² 347 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działkę budowlaną z domkiem letniskowym, położoną w cichej i urokliwej miejscowości Chałupki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

298 760 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzakiew

Gorzakiew,świętokrzyskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Sprzedam dom wraz z budynkami gospodarczymi położonymi na działce o powierzchni 0.73 ha (nr działki 453/2) w miejscowości Gorzakiew gmina Gnojno. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł18 m² 4 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Posiadamy w ofercie do sprzedaży lokal o powierzchni użytkowej 14,6 m 2 (całkowita - 18 m 2 ), usytuowany na drugim piętrze budynku biurowego, zlokalizowanego w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł47 m² 8 261,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego W bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu czarnockiego. Na powierzchnię 46,6 m2 mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gierlachów

Gierlachów,świętokrzyskie

310 000 zł3 200 m² 96,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę w Gierlachowie k. Sandomierza. Powierzchnia działki 32 ary - ( 3200m2) o wymiarach 23mx140m. Dostęp do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dla działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

649 000 zł184 m² 3 533,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom z garażem w bryle budynku - pięknie położony, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowoczesnych domów; - gotowy do odbioru kluczy (dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

511 936 zł80 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 999 999 zł640 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:41 500 m²

Czy jesteście znudzeni wielkomiejskim stylem życia ? Od zawsze marzyliście o własnej ziemskiej posiadłości na wsi, utrzymanej w idyllicznym stylu rodem z Pana Tadeusza ? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

225 000 zł35 m² 6 480,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Atrakcyjne jedno-pokojowe, ciepłe, środkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Jędrzejowa - Centrum! Z przyjemnością chciałam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł27 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z Aneksem kuchennym niedaleko terenów zielonych i ul. Wojska Polskiego. Powierzchnia to 27 m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze z oknami od strony wschodniej! obecnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

317 000 zł54 m² 5 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz urządzonego mieszkania gotowego do wprowadzenia lub pod inwestycję. To oferta idealna dla Ciebie! Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 54 m2 Znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

315 000 zł54 m² 5 801,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w znakomitej okolicy! 3 Pokoje! Balkon! Świetna lokalizacja! Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Sandomierz,świętokrzyskie

185 000 zł1 525 m² 127,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja do sprzedaży działka budowlana z możliwością zakupu na kredyt 2 % przy ulicy Polnej w Sandomierzu. Działka numer 5/1 o powierzchni 1525 m znajduje się w tzw. drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł60 m² 7 322,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze Ideale dla rodziny Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,95m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 36m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. Lotniczej w Skarżysku - Kamiennej. Opiekun oferty -> tel. Sprzedam dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalcytowa

Kielce,świętokrzyskie

336 000 zł40 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w idealnej lokalizacji! Poszukujesz nieruchomości blisko centrum, ale nie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 3 pokoje pod klucz nad zalewem! kupujący zwolniony Z podatku pcc! inwestycja przystań klonowa! standard premium! parter Z ogródkiem i tarasem 71m2! urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł238 m² 3 025,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny, wolnostojący nieopodal Kielc -8 km, w miejscowości Górno! Spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł62 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł205 m² 3 566,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 204,7 m 2 (użytkowa - 151,7 m 2 ) , usytuowany na działce o pow.