dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 285 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 490 000 zł227,13 m² 6 560,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o łącznej powierzchni 227,13 m , powierzchnia użytkowa: 167,30 m Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkannie o pow. 46,01m 2 na parterze przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie to pełna własność, ma założoną księgę wieczystą i wykupiony udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 607 zł38,82 m² 7 949,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 38,82 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Nagłowicach obręb Zagórze, o powierzchni 7100 m2. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka : o pow.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł124 m² 1 693,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:93 m²

Oferujemy do sprzedania kamienicę, usytuowaną zaledwie 50 m od klimontowskiego rynku, do remontu, w cenie niższej, niż można nabyć nieruchomość w stanie surowym, posiadającą okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł140 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł120 m² 5 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadbany zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł10 113 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o pow. 10113m2 położoną we wschodniej części Buska-Zdroju, w bliskim sąsiedztwie osiedla Sikorskiego i obwodnicy. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko W biurze best lokum Marzysz o własnym domu z działką w Kielcach? Szukasz swojego miejsca, które łączy w sobie ciszę a jednocześnie doskonałą lokalizację?.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,12 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,12m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł1 251 m² 290,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1251 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bilcza w gminie Morawica. Dobra lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z wygodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniowa o powierzchni 1542m2 i wymiarach 25x60. Dzialka z dojazdem droga asfaltową. Możliwość podziału na dwie mniejsze. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe Apartamenty Active Natura z ogródkiem. To prestiżowa inwestycja usytuowana Kielce, ( Maciejówka ) 6km od centrum. Sprzedaż inwestycji oferowana jest w systemie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 126 zł42,87 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje: 2 pokoje ( pierwotnie 3 pokojowe) mieszkanie | 55,29 m | 1 piętro | Balkon | Podkarczówka ul. Galenowa | Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

506 544 zł41,52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 41,52 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gruszka (26-230 Radoszyce) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 20 arów (2000 m ), położoną w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł294 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca stacja paliw, posadowiona na działce o powierzchni 15,35 ar w Ożarowie przy ul. Kościuszki 50, w powiecie opatowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,40 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | duży balkon loggia | widna kuchnia | po częściowym remoncie 2025 | piwnica | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 3473m2 na ulicy Turystycznej. Działka w kształcie litery Lod frontu szerokość 24, na końcu działki 70m, szerokość 60m.Bardzo cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł9 700 m² 47,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesny dom w stanie deweloperskim - idealne miejsce na Twój nowy początek! Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje zamieszkaj od zaraz! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miasta? To dwustronne, 58-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji przy Konstytucji 3 Maja , centrum miasta. W najbliższej okolicy osiedle bloków i domów jednorodzinnych, galerie handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł68,10 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł678 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Barwinek w Kielcach, przy ul. Strasza - w niewielkiej odległości od ul.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł45 m² 7 911,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w cegle, 45m ul. Kościuszki, centrum Kielc! Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! największe atuty: lokalizacja: samo serce Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł884 m² 350,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 884 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 300 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny (działka 38 arów) z zabudowaniami gospodarczymi - Bukowa. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 800 m , zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł97,52 m² 16 406,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż ekskluzywna, butikowa nieruchomość mieszkalna, zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych części Kielc przy ul. Prostej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł205,38 m² 3 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom jednorodzinny z garażem 138 m działka 928 m |przyjmo gm. Miedziana Góra Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny według projektu Dom w jabłonkach, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117,90 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 458 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z mpzp 1458 m2 w miejscowości Płucki, gm. Łagów! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1458.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 900 m2 zlokalizowana w Solcu-Zdroju w atrakcyjnej lokalizacji; w sąsiedztwie obiektów hotelowo - uzdrowiskowych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 211 zł30,01 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,01 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 700 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 5700 m2 , zlokalizowana w Raczycach, w gm. Gnojno. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary działki: ok. 30m x 207m x 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł74,59 m² 12 052,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej wykończone Pod Klucz. Oferta dotyczy mieszkania o metrażu 74,59 m2. Istnieje możliwość wykończenia Pod Klucz.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł5 596 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolne (z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy) położone w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat.