dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

680 000 zł135 m² 5 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wyjątkowy dom W jędrzejowie gotowy do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, piętro 4/4 przy ul. Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

453 900 zł50,96 m² 8 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 100 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę objętą mpzp jako obszar zabudowy Wielofunkcyjnej, położoną w miejscowości Skalbmierz , powiat kazimierski - bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł49,44 m² 11 994,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,44 m, położone w prestiżowej inwestycji Becher Etiuda w ścisłym centrum Kielc ul. Panoramiczna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży budynek wolnostojący- kamienica, z lokalem usługowo-handlowym w części parterowj i dwoma mieszkaniam i w centrum miasta, na działce o pow.493m 2. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 060 m²

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka Wojciechówka, gmina Ożarów Nowy dom, domek holenderski i ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną przy ulicy Iglastej w Kielcach z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł80,50 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

452 755 zł39,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 39,37 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł67 m² 12 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie 3-pokojowe 67 m , z 2 ogródkami Bella Vista, kielce, bez podatku pcc Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł650 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

| zespół Parkowo-Dworski 1.Położenie, gm. Waśniów, woj. świętokrzyskie. Odległość od Kielc 50 km, od Ostrowca Świętokrzyskiego 15 km, warszawy ok. 170 km, krakowa ok. 130 km. Do dworu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł33,13 m² 8 451,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż połowa domu parterowego o powierzchni użytkowej 68 m , położony na działce o powierzchni 418 m przy ulicy Berberysowej. To idealna inwestycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Wyjątkowa oferta sprzedaży pięknie położonej nieruchomości w Jaronowicach, niedaleko Nagłowic. w województwie świętokrzyskim - około 40.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Great House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w małym miasteczku Gowarczów, atutem obiektu jest lokalizacja w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

881 820 zł81,65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 500 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa z możliwością zabudowy, kolice Bodzentyna, województwo świętokrzyskie. Szukasz miejsca dla własnego domu w spokojnej i malowniczej okolicy ? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 313 zł50,67 m² 7 643,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 50,67 m z balkonem o powierzchni 6,00 m . Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Nowinach, położone na 4. piętrze, z którego roztaczają się piękne widoki na okolicę. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

99 700 zł1 124 m² 88,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 500 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki dla siebie i Twojej rodziny lub poszukujesz działek inwestycyjnych. Ta oferta z pewnością Ciebie zainteresuje. .działka 1500 m2 dostęp do drogi bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość rolna o powierzchni 5974 m2 (możliwość zakupu drugiej sąsiadującej nieruchomości co daje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 528 zł48,01 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 48,01 m z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m z tarasem 26,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 365 zł46,05 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł745,92 m² 5 764,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2642 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym oraz halą zlokalizowana przy ul. Tartacznej Część.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,28 m² 12 043,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2800 m 2 zlokalizowanej w niezwykle cichym i spokojnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53,10 m² 12 994,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomośći twoje M prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowo urządzonego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w sercu Kielc przy ul. Mickiewicza Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł140 m² 4 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa, niższa cena! Dom jak z bajki Tajemniczy Ogród czeka na nowego Właściciela! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić państwu ofertę sprzedaży domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 865 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Działka w drugiej linii, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i około 50 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 161 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7161 m2 , zlokalizowana w Bodzentynie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,10 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł15 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta tylko u nas! Zapraszamy do zakupu dwóch działek: rolnej i rolno-leśnej w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Gór Świętokrzyskich. Tylko 8 km od Świętego Krzyża! Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2700 m położona w miejscowości Mściów, gmina Dwikozy, powiat sandomierski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij