dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 212 m²

| na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł150 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Atrakcyjna Oferta Domu w Stanie Surowym w Ratajach Słupskich Nieruchomość z Ogromnym Potencjałem Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym na dwóch działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł55,79 m² 12 493,28 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym apartamentowcu Sky Trust Idealna lokalizacja - świetne na start lub inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Master house nieruchomości prezentuje na sprzedaż! działka idealna pod dom lub inwestycję możliwość podziału na 3 mniejsze działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5893.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 500 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż dom do kapitalnego remontu z budynkiem gospodarczym w dobrym stanie położony w miejscowości Zawierzbie 61, gmina Samborzec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł814 m² 153,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 814 m2. Działka położona jest w miejscowości Pierzchnica przy ulicy Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość komercyjna zabudowana dwoma budynkami. Budynek o funkcji mieszkaniowo - usługowo - biurowej o powierzchni całkowitej 562 m2. Powierzchnia mieszkalna to około 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł486 m² 5 141,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Sandomierza na Wzgórzu Świętopawelskim, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł54,40 m² 4 209,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4342 m2, zlokalizowana w dzielnicy Łazy w Starachowicach. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach (w przybliżeniu):.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 63m2 na ul Chęcińskiej 16 Blok z 2004 roku Miejsce postojowe 55000zł W skład lokalu wchodzą -duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 46,6 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze bloku po termomodernizacji, wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna we wsi Radkowice-Kolonia w gminie Pawłów. Działka o powierzchni 2,9321 ha w jednym kawałku, o wymiarach około 150m x 195m; klasa ziemi R iva.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 8100 m2. Położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Strawczyn. To kameralna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł422,80 m² 2 105,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 320 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży, która obejmuje dwie nieruchomości położone na działce o powierzchni 10 320 m w malowniczej miejscowości Chinków, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł72,50 m² 7 531,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Świetnie trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł195 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 170 m2 (pow. całkowitej ok. 195 m2) zlokalizowany na działce o pow. 2612 m2 w Nowych Kotlicach, gm. Sobków. W skład domu wchodzą : na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł68,01 m² 6 499,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sady Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł6 173 m² 79,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 6173 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka płaska, niezagospodarowana, w kształcie trapezu, w pierwszej linii od drogi, w sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom, położony Sosnowcu w gminie Sędziszów. Dom został wybudowany w latach 80 z białych pustaków, jego powierzchnia użytkowa wynosi około 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

453 230 zł37,15 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:508 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 77 m2 zlokalizowany przy ul. Bugajskiej w Kostomłotach Drugich, gm. Miedziana Góra. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł52,08 m² 10 695,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż apartament z 2010 roku os. Podkarczówka, winda, balkon, garaż, komórka. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł999 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Powierzchnie działek: od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 171 zł71,57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:957 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży parterowy dom na wysokim przyziemiu, na działce o pow. 957m 2 w miejscowości Jacentów gmina Sadowie. Dom z drugiej połowy lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł115,80 m² 6 865,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 115,8 usytuowany na parterze bloku z 2010r. W skład wchodzi : -izba ekspedycyjna -magazyn produktów medycznych -pomieszczenie porządkowe -wc.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł62,83 m² 9 979,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. osiedle Podkarczówka, ogródek 83 m2, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł79,40 m² 7 807,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc - ul. Sienkiewicza Lokalizacja : Kielce, ul. Sienkiewicza Powierzchnia : 79,4 m Piętro : 2 Parking : miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

979 700 zł97,97 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 614 m² 110,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka budowlana z pnb i dziennikiem budowy, zobacz film na youtube, wyszukaj: "na sprzedaż działka budowlana z pnb Rytwiany Staszów świętokrzyskie" - na kanale.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 002 m² 1 049,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Kielc - ul. Grochowa 10 Koncepcja osiedla z zieloną strefą relaksu Adres: ul. Grochowa 10, kielce Nr działki: 1756 Kształt: nieregularny - część główna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 986 zł32,53 m² 8 484,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 24,58 m . Idealna.