dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

155 000 zł706 m² 219,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 706 m , położoną w malowniczej miejscowości Suków, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,53 m² 8 961,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł115,05 m² 9 900,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł187 m² 2 593,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

889 985 zł81,65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na IX piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł177 m² 1 971,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek wolnostojący o powierzchni 177 m2 znajdujący się w miejscowości Żelisławiczki, gmina Secemin, powiat włoszczowski. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł54,24 m² 1 843,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej około 54,24 m2, położony na piętrze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat Buski.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł100 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Nowa, niższa cena! Szukasz miejsca pod własną działalność? Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu: gotowy budynek pod Twój biznes w dogodnej lokalizacji - Potok.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł126,60 m² 10 260,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego przy ul. Bernardyńskiej, w pięknej i malowniczej okolicy os. Podkarczówka. 0% prowizji od Kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom letniskowy o pow. ok. 45m2 zlokalizowany w Kołaczkowicach gm. Busko-Zdrój. Budynek składa się z salonu z częścią kuchenną, łazienki z wc oraz pokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udziały w lokalu handlowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego w Kielce. Lokal o łącznej powierzchni 196.60 m składa się z przestronnej sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

659 002 zł62,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł16 100 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16.100 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wólka-Bosowska, w województwie świętokrzyskim. Działka ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46 m na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska 39, parter, 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w Kielcach przy ul. Chęcińskiej 39, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

****tylko W naszym biurze**** Zapraszam do obejrzenia na żywo działki o łącznej powierzchni 4.290 m2, oddalonej jedynie 12 km od Kielc, położonej w Masłowie Pierwszym Podklonówka gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż posiadamy lokal o bardzo szerokim wachlarzu adaptacyjnym o łącznej powierzchni 99,60 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi przeszklonymi witrynami z profili.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 230 m² 430,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 230 m2 zlokalizowana w dzielnicy Piaski, ul. Piaski nad Rzeką. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14 x 87 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł394,50 m² 6 717,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

| na sprzedaż nowoczesny, 7-pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 211,5 m2 (pow. całkowitej ok. 394,5m2), zlokalizowany przy ul. Światełek w Ćmińsku, w odległości 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

109 725 zł1 463 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane Mirzec, powiat starachowicki Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Mirzec, obręb Mirzec I, w powiecie starachowickim, woj. świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnym i przytulnym mieszkaniem o powierzchni 37,5 m . Mieszkanie przeszło generalny remont w 2021 roku, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 50 m Kielce, ul. Jagiellońska (czarnów)na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

641 410 zł65,45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł45,30 m² 7 282,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne mieszkanie o pow. 45m , zlokalizowane na 4piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os, szydłówek, idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr 1245/9 o powierzchni 808m2, mikułowice gm. Busko Zdrój, przy ścieżce rowerowej. Nowo powstająca dzielnica domów jednorodzinnych na peryferiach Buska-Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 794 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1794 m2 zlokalizowana na skraju lasu w dzielnicy Biesak w Kielcach. Na działce drewniany domek do wyburzenia. Działka ogrodzona siatką, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

95 850 zł1 278 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, zlokalizowana w Brynicy, gm. Piekoszów. Nieruchomość położona w drugiej linii w stosunku do drogi asfaltowej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 480 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7480 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lipowica, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż trzy działki budowlane w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego "naturą 2000". Lokalizacja: działki położone są w malowniczej wsi Las.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 085 m² 1 013,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1085 m2 , zlokalizowana w północnej części Kielc przy ul. Radomskiej, w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 055 m²

| na sprzedaż dom o pow. 70m2 zlokalizowany na działce o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 256 m²

| rezerwacja Na sprzedaż gospodarstwo / siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

246 519 zł29,42 m² 8 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 10,55 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Sułkowice, gm. Solec-Zdrój. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1,32 ha, położona w spokojnej i zielonej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł166,90 m² 4 493,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

| na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 139,7 m2 (pow. całkowitej 166,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Kołomań, gm.