dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Korczyn

Korczyn,świętokrzyskie

1 455 645 zł56 571 m² 25,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w atrakcyjnej rekreacyjnie okolicy w miejscowości Korczyn gm. Strawczyn - 23 km od Kielc! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

165 000 zł2 900 m² 56,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, niezagospodarowana, częściowo ogrodzona. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł59 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na ul. Jana Chryzostoma Paska w Kielcach. Podstawowe informacje: - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świerczyńska

Kielce,świętokrzyskie

1 564 200 zł158 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowa, prestiżowa inwestycja Osiedle Świerczyńska, kielce Osiedle Świerczyńska to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się z siedmiu segmentów, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

378 784 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł46 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem Wysoki Parter Kielce ul. Okrzei Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł45 m² 7 770,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,04 m2 , zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Okrzei w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

550 127 zł59 m² 9 291,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łukowa

Łukowa,świętokrzyskie

95 000 zł6 500 m² 14,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6500 m2 w Łukowej gm. Chęciny cisza, widoki, potencjał Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2 położona w malowniczej miejscowości Łukowa, gmina Chęciny, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zbrza

Zbrza,świętokrzyskie

160 000 zł2 471 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w gminie Morawica o powierzchni 2471 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł44 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

400 000 zł7 480 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7480 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lipowica, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł57 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

!rezerwacja! Sprzedaż Funkcjonalnego 3 pokojowego Mieszkania w Becher Eleven Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze 10-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

638 000 zł58 m² 10 919 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe, w nowej loftowej kamienicy Z 2019 roku W centrum, przy ul. Warszawskiej Idealne mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dworcowa

Sędziszów,świętokrzyskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Biuro Nieruchomości oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę: nowoczesny, w pełni przygotowany lokal o powierzchni około 60 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł37 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium 36,93 m | 2024 | Kielce, ul. Kolberga Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy premium o powierzchni 36,93 m , zlokalizowany w nowym budynku z 2024 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

359 900 zł46 m² 7 756,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie,zlokalizowane przy ul. Mickiewicza w Sandomierzu. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję czy wynajem. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł800 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Lekomin Działka położona w miejscowości Lekomin, gmina Zagnańsk, powiat kielecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Staszów

Staszów,świętokrzyskie

2 856 434 zł6 382 m² 447,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości Piotra Sobieniaka prowadz. dział. gosp. pod firmą Piotr Sobieniak lord Hotel-Restauracje-Sklepy w Staszowie zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup zorganizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jędrzejów,świętokrzyskie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! nowa nizsza cena nieruchomosci od 25.02.2026 r! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marmurowa

Bilcza,świętokrzyskie

349 000 zł1 100 m² 317,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2, zlokalizowana przy ul. Marmurowej w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 25 (szer. od frontu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, przy ul. Orkana w Kielcach. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2-pokojowe mieszkanie 50 m , ul. Równa - centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy z lat 50. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciniec

Trzciniec,świętokrzyskie

295 000 zł86 m² 3 450,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu parterowego zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Trzciniec, województwo świętokrzyskie. Dane Nieruchomości: metraż domu: 85.5 m2 Metraż działki: 3,500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Zatropie

Chęciny,świętokrzyskie

115 000 zł7 884 m² 14,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną (warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania)! Działka nr ewid 1480 Identyfikator działki: 260403_4.0001.1480 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolomitowa

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł44 m² 8 891,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Dolomitowa, kielce Cena: 389 000 zł - do negocjacji Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i w zadbanym budynku? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł42 m² 8 192,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniówka

Kielce,świętokrzyskie

517 000 zł37 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z widną kuchnią, dwustronne, balkon, 4 piętro, ul. Zielińskiego, ksm - Centrum. Mieszkanie do remontu, własnej aranżacji. Bardzo dobra i ładna okolica, cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czekarzewice Pierwsze

Czekarzewice Pierwsze,świętokrzyskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 313 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5313m2 w Czekarzewicach Pierwszych, gm. Tarłów, pow. opatowski. W skład domu wchodzą: - kuchnia, - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

387 000 zł48 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 48m , 3 pokoje, i piętro, osobna widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy bardzo duży balkon oraz dwie piwnice. Niski czynsz, spokojna i zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

865 000 zł80 m² 10 866,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Leśne Tarasy - nowoczesny apartament z tarasem 80 m Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Leśne Tarasy w Kielcach - miejscu, które łączy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 39,90 m ul. Żeromskiego 44, centrum Kielc Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc, przy ulicy Stefana Żeromskiego 44 prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Apartamentu położonego na 12 piętrze prestiżowego budynku Plaza Tower, który oferuje spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

198 000 zł34 m² 5 797,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 34,15 m 2 na 4 piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie z księgą wieczystą. Mieszkanie o wystawie wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujny

Ujny,świętokrzyskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piękna posiadłość z potencjałem biznesowym na sprzedaż w Ujnach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dom zlokalizowany w malowniczej okolicy zaledwie 30 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

210 000 zł26 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,20m2 położone na parterze zadbanego, ocieplonego bloku w Małogoszczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 56 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij