dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łubowa

Łubowa,świętokrzyskie

29 900 zł1 000 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość niezabudowana z miejscowym planem zagospodarowania jako budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Więcej informacji również na stronie internetowej działki na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł29 m² 8 900,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacja osiedle Uroczysko, do wejścia, duży parking. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Starachowice,świętokrzyskie

669 000 zł162 m² 4 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz, a nie tylko zmieniasz adres. Ten dom położony jest na spokojnej, ślepej ulicy, gdzie nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chycza

Chycza,świętokrzyskie

3 750 000 zł57 636 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:57 636 m²

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż w południowej części województwa świętokrzyskiego. Zapraszam! 0% prowizji. Lokalizacja: ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł81 m² 7 280,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 81,04m2 zlokalizowane na I piętrze, w bloku z 2012 roku przy ul. Wrzosowej, na os. Pod Telegrafem. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chańcza

Chańcza,świętokrzyskie

829 000 zł222 m² 3 736,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:27 100 m²

Tylko U nas na sprzedaż Lokalizacja: chańcza, gmina Raków, woj. świętokrzyskie Działka: 2,71 ha (czyli ok. 27 100 m ) Zabudowa: dwa domy mieszkalne (na jednej posesji) Budynek główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 085 430 zł112 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 111,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kunów

Kunów,świętokrzyskie

165 000 zł9 900 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od klienta kupującego Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno- budowlaną o pow. 9900m 2 położoną w miejscowości Nietulisko Małe gmina Kunów. Działka to dwa nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł4 400 m² 215,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem, inwestorem lub Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie, a zarazem obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł65 m² 12 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84 m , zlokalizowane na prestiżowym i nowoczesnym Osiedlu Grabina w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

429 370 zł35 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zdrojowa Park - nowoczesne apartamenty w sercu Buska-Zdroju Zdrojowa Park to kameralna inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Buska-Zdroju - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł6 716 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Tylko w naszej ofercie - działka Dobromyśl w Kielcach ? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6716 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górno

Górno,świętokrzyskie

775 000 zł189 m² 4 100,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:948 m²

Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na eleganckim, zadbanym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób ceniących przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł43 m² 8 668,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów ul. Piekoszowska. Podstawowe informacje: cena: 369 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

195 000 zł1 630 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka znajduje się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł48 m² 5 192,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na os. Pułanki w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 47,95m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radomice

Radomice,świętokrzyskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. użytkowej ok. 120 m2, zlokalizowany w Radomicach, gm. Morawica, na ogrodzonej działce o pow. 1300 m2. Nieruchomość zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Reymonta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Bez prowizji od klienta kupującego! Do sprzedaży murowany, piętrowy dom, na działce o pow. 388m 2 przy ul. Reymonta 11 w Ostrowcu Św. Dom z lat 70-tych po rozbudowie i modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

620 032 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 900 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży widne mieszkanie dwu-pokojowe po częściowym remoncie w centrum Ostrowca Św. Przestronne, widne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bolechowice

Bolechowice,świętokrzyskie

101 000 zł848 m² 119,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaz 6 dzialek budowlanych Bolechowice, gm. Nowiny Szukasz miejsca pod budowe wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednoczesnie z szybkim dojazdem do Kielc? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 489 000 zł230 m² 6 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż Dom z basenem i jacuzzi Wola Kopcowa, obok Zalewu Cedzyna. Szukasz wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł39 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

599 000 zł92 m² 6 546,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany Idealne mieszkanie dla rodziny. 0% prowizji Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trzciniec

Trzciniec,świętokrzyskie

230 000 zł30 336 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni blisko 3 ha, w skład którego wchodzi: działka budowlana z zabudowaniami - 5123 m , działka rolna - 25 213 m (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł63 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Duże mieszkanie 63 m z balkonem Kontakt: tel. 535*907*151 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

597 000 zł59 m² 10 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Końskie

Końskie,świętokrzyskie

1 199 000 zł3 387 m² 354 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość w sąsiedztwie Szpitala Powiatowego w Końskich. Działka ujęta w planie miejscowym jako mieszkaniowa jednorodzinna z uzupełnieniem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł72 m² 10 865 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedane Mieszkanie zarezerwowane Na sprzedaż 3 - pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku, przy ul. Witosa 103b. Bez prowizji! Kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

390 200 zł46 m² 8 501,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w nowym bloku - Sokola park 42 - przestronna i zielona nieruchomość, - luźna zabudowa, - teren zamknięty, - plac zabaw dla dzieci, - lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Jędrzejów,świętokrzyskie

335 000 zł52 m² 6 388,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,44 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych przy ul. Batalionów Chłopskich w Jędrzejowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

282 000 zł40 m² 7 128,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 7000 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Życiny

Życiny,świętokrzyskie

144 000 zł633 m² 227,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 633 m , położona w urokliwej okolicy w pobliżu kąpieliska w Życinach, idealna pod zabudowę rekreacyjną. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

785 000 zł64 m² 12 265,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko w Homelia Nieruchomości: na sprzedaż komfortowy apartament w inwestycji "becher Ogrody" na osiedlu Ślichowice, przy ul. Kazimierza Wielkiego 15. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Andersa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajdziesz tu jeden pokój, umeblowaną kuchnię i nowoczesną łazienkę. Mieszkanie.