dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

499 000 zł50,09 m² 9 962,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł130 m² 10 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Dom w Małej Toskańskiej Malice Kościelne 44 Wyobraź sobie poranek na własnym wzgórzu. Powietrze pachnie zielenią, wokół cisza przerywana jedynie śpiewem ptaków, a przed Tobą rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł179 m² 9 217,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż autorski dom z duszą zza oceanu w Bilczy, gm. Morawica, powiat: kielecki, woj. świętokrzyskie Nr działki: 224/599.

Szczegóły ogłoszenia

361 500 zł48,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w III piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m | 2 piętro | cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1. piętrze w ścisłym centrum miasta | Połaniec, ul. Królowej Jadwigi 14 nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Cena: 339 000 zł Powierzchnia mieszkania: 62 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż Wolnostojący, jednorodzinny dom w atrakcyjnej lokalizacji - Oblęgór, gm. Strawczyn. Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

407 790 zł35,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł537,80 m² 3 300,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 411 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sprzedam nowoczesny, wolnostojący dom parterowy z działką o powierzchni 651m2, położony w Połańcu przy ulicy Księży Grelewskich. Dom o powierzchni użytkowej 83,5m plus taras.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 200 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 12 ar na sprzedaż, nr ewidencyjny 598, położoną w miejscowości Ruszcza, gmina Połaniec, powiat staszowski.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,16 m² 8 603,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia - balkon, piwnica, spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 36,28 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 600 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o pow. 5600 mkw zlokalizowany w Woli Bokrzyckiej, gm. Gnojno, powiat buski. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 285. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 808 m² 41,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Kłoda, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. W ofercie mamy 4 działki po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku położonym przy ul. Karbońskiej 4. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 481 m² 2 025,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 380 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-usługowy we wsi Serwis, w powiecie kieleckim, gmina Nowa Słupia. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze Nowa Słupia Starachowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 31 200 m , położoną w miejscowości widełki. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 40,54 m 2 na 4p/4 przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie to pełna własność , ma prowadzoną księgę wieczystą i wykupiony udział w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - balkon - - blisko politechniki św., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych - - PRZED BLOKIEM PARKING - - OGRZEWANIE Z SIECI.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł26 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny i Energooszczędny Dom Parterowy w Skrzelczycach! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia całkowita wynosi 110 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł199,50 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Idealny na ucieczkę od miasta domek z kominkiem i dużą działką pod Kielcami lokalizacja Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Ociesęki gmina Raków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 2pokojowe przy ulicy Czerwonego Krzyża w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. W najbliższej okolicy sklepy, szkoły , przedszkole, przychodnie, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 052 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie starochęciny / chęciny Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 718 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Gabułtów, powiat kazimierski. Budynek z 1975 roku o powierzchni około 180 m , przeznaczony do generalnego remontu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Pasternik w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych, w pobliżu Zalewu Pasternik i drogi krajowej nr 42. Działka o powierzchni 950m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

| na sprzedaż hala warsztatowa o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, użytkowej ok. 126m2, zlokalizowana na działce o pow. 1505 m2 w Błogoszowie, gm. Oksa. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna nie wyrażam zgody na kontakt ze strony biur nieruchomości. Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 980 m2 zlokalizowana w Mąchocicach Kapitulnych przy ulicy Górnej gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł61,58 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, świetna lokalizacja! Brak pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł96 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż Nowoczesny dom całoroczny 5 minut od Jeziora Chańcza! Oferujemy nowo wybudowany, całoroczny dom o powierzchni 96m2, w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę możliwość wynajmu, bądź zamiany na inną nieruchomość. W malowniczym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł62,30 m² 7 351,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 195 m² 216,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość budowlana (mpzp) o powierzchni 1195 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny o pow. 44,40 m2 położony w budynku wielorodzinnym przy Armii Krajowej 17 w Pińczowie. Mieszkanie położone na IV piętrze składa się z dwóch pokoi, kuchni.