dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

190 000 zł6 900 m² 27,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Niekłań Mały, gm. Stąporków Na sprzedaż działka o powierzchni 6900 m , położona w malowniczej miejscowości Niekłań Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł11 400 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlaną w Rudzie Strawczyńskiej, gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 200 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2200 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Młodzawy Duże, w gminie Pińczów. Teren płaski, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł11 400 m² 42,98 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w Wiśniówce pod Kielcami, w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko około 700m od drogi ekspresowej S7 i około 5km do Kielc, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 153 m² 692,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 814 m² 81,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna nie wyrażam zgody na kontakt ze strony biur nieruchomości. Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 980 m2 zlokalizowana w Mąchocicach Kapitulnych przy ulicy Górnej gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł8 866 m² 146,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 8866 m - Prochownia, kielce - 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 8866 m , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje urokliwą działkę z wz, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1702 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w Kielcach przy ulicy Średniej 15 (nr działki 33; obręb 0009). Działka ogrodzona o wymiarach około 17,8 x 52,9 m . Pełne uzbrojenie: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 823 m² 69,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o łącznej powierzchni 2823 m 2 zlokalizowanej w Wąchocku (powiat starachowicki).

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł545 m² 1 559,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej przed Rezerwatem przyrody Kadzielnia przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Cena: 850 000zł Powierzchnia działki to 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1503m , o numerze ewidencyjnym 304/14, położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 406 m² 426,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Atrakcyjna działka budowlana 1406 m | Bilcza, gm. Morawica | mpzp mn2 Lokalizacja: bilcza, ul. Kalcytowa / ul. Żwirowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 0,5 ha, położoną w cichej i zielonej części Samsonowa, w gminie Zagnańsk. Okolica Działka znajduje się w otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł1 235 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze best lokum nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1235 m z wydanymi warunkami budowy, położona w malowniczym otoczeniu łąk i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Skarżysko-Kamiennej przy ulicy Kopernika 150.

Szczegóły ogłoszenia

384 340 zł1 747 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1747 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Szybowcowej. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu, płaska, niezagospodarowana, nieogrodzona. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sercu Rozwijającej się Dzielnicy Ostrowiec Św. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową położoną w obrębie 22 w Ostrowcu Świętokrzyskim (nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m (30 arów), zlokalizowaną w miejscowości Wymysłów, gmina Kunów (powiat ostrowiecki, województwo świętokrzyskie).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3650m2 położoną w miejscowości Brynica ul. Przyszkolna gm. Piekoszów 9km od granicy Kielc. Działka leży w drugiej linii zabudowy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 276 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1276 m2 , zlokalizowana w miejscowości Serwis w gm. Nowa Słupia. Przybliżone wymiary działki : ok. 52,5 (szer. od frontu) x 25,5 x 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

572 805 zł4 243 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4243 m2 położona w Kielcach, przy ul. Kalinowej. Dojazd do działki z 2 stron od ul. Kalinowej oraz Przyłogi. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 640 m² 66,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim. Działka posiada decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie cisze i spokoj? Szukasz wyjatkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyc sie w zaciszu pieknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksowac sie we wlasnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł16 580 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w miejscowości Komorna. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze, co zapewnia bardzo dobry dojazd i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka inwestycyjna 2,03 ha | mpzp | media | przy dk755 Na sprzedaż duża działka o powierzchni 20 291 m (ponad 2 ha) położona w miejscowości Zawada, zaledwie 2,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w świetnej lokalizacji w miejscowości Domaszowice. Ta działka to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 400 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1400 m2 , zlokalizowana w Celinach, gm. Raków, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do Kielc. Działka w trakcie wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł900 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 900 m , położoną w urokliwej miejscowości Bilcza, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 200 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 526 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada nad Chańczą rusza druga edycja sprzedaży wyjątkowych działek nad jeziorem! Zrealizuj marzenie o własnym domu nad wodą! Właściciele działek z pierwszej edycji już cieszyli się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25 055 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) zlokalizowana w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość zabudowana domem w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1021 m2 na ulicy dębowej. Nr działki to 330/35 media w drodze: woda prąd kanalizacja. Cena działki jest do negocjacji z powodu słupa niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjna w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich, w Mąchocicach Kapitulnych - 15 minut od Kielc. Idealna pod inwestycję - domy jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolne (z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy) położone w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w atrakcyjnej okolicy, aby wybudować swój wymarzony dom? Mam do zaoferowania właśnie taką nieruchomość o powierzchni 2755 m2 w kształcie prostokąta, oznaczona nr 1/2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij