dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wolica, gm. Jędrzejów. Nieruchomość położona przy głównej drodze krajowej łączącej Jędrzejów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka leśna o powierzchni około 20 arów w malowniczej miejscowości Ciemiętniki w otulinie świętokrzyskich lasów nad Pilicą. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju. Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 403 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1403m 2 przy ul. Słonecznej na Wymysłowie. Działka nr ewidencyjny 39/7 obręb 17 Kunów, kształt prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 838 zł2 362 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kielce ul. Wojska Polskiego. Działki nr 1125/11 oraz 1125/10, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 080 m² 68,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1080 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach ok. 27m x 39 m, zlokalizowana niedaleko głównej drogi nr.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł3 700 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki budowlane Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rudzka, woj. świętokrzyskie działka nr ewid. 42/5, identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł7 129 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki Pod Inwestycję o łącznej powierzchni 7129m2 zlokalizowanej w Kielcach przy ul. Ściegiennego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy. Zielona okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł861 m² 691,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 861 m2 zlokalizowana w K I elcach na nowo projektowanym Osiedlu dąbrowa II. Działka usytuowana bezpośrednio przy nowo wybudowanej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 562 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ruszcza, gmina Połaniec, działki rolne na sprzedaż z możliwością zabudowy o powierzchni 35,62 ar, cena 89 000 złotych. Prezentowane działki są doskonałym miejscem do budowy domu marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta sprzedaży 1,61 ha, piasek Wielki (gm. Nowy Korczyn) Idealna propozycja: - dla osób chcących uzyskać status rolnika, - dla rolników planujących powiększenie gospodarstwa, - pod.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł10 900 m² 54,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki gruntowe sprzedawane wyłącznie łącznie, położone w miejscowości Szałas, gmina Zagnańsk, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł13 500 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż : Działka budowlana w Wincentowie | Las | Media | Wincentów, gm.Piekoszów, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i zielonej okolicy, otoczonej lasem.

Szczegóły ogłoszenia

178 350 zł3 567 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3567 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zachełmie, gm. Zagnańsk. Działka nieogrodzona w kształcie trapezu o wymiarach ok 27 x 120 x 27.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł7 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka inwestycyjna W centrum mirca Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 0,78 ha, położona w miejscowości Mirzec Stary, powiat starachowicki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert prezentuje na sprzedaż -działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Śladków Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1206 m2 zlokalizowana przy ulicy Akacjowej w miejscowości Chełmce, około 17 km od ścisłego centrum Kielc. Działka położona w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 037 m² 35,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w otulinie lasu - duża powierzchnia, cisza i bliskość natury Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4037 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł1 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Kostomłotach Drugich przy ul. Panoramicznej (gmina Miedziana Góra). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Nowa Słupia, powiat kielecki. Nowa Słupia ma status miasta, co jest w niektórych przypadkach formalno-prawnych istotne! uwaga: można kupić albo Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 917 m , położona w malowniczych terenach w miejscowości Mąchocice Kapitulne. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł30 100 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata prezentuje na sprzedaż przestronną działkę rolną o powierzchni 3,01 ha, położoną na obrzeżach Staszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 497 m² 200,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska i dobrze nasłoneczniona działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się części miejscowości Chęciny, bezpośrednio przy istniejącej zabudowie handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Działka z domem parterowym 7400m2. Dom ma powierzchnie około 40m2. Do domku zostały doprowadzone media, przed domem jest również hydrant. Na działce tuż obok domu znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł22 500 m² 31,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł5 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 7500m2 Cena za M2 - 75zł istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 do ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż trzy działki budowlane w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego "naturą 2000". Lokalizacja: działki położone są w malowniczej wsi Las.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ulicy Stalowej na Zygmuntówce, nr ewidencyjny 30/4 obręb 48; powierzchnia 1000m 2 , wymiary ok. 30x 33m, kształt prostokąt. Działka powstała z podziału nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana na sprzedaż milechowy / chęciny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Milechowy, gmina Chęciny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej, z zabudowaniami w miejscowości Lipówka, gmina Działoszyce, powiat pińczowski,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14 800 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki pod nowy piękny dom, położonej w miejscowości Sokołów Górny w gminie Sobków.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł8 200 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 482 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z warunkami zabudowy | Bolmin, gm. Chęciny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlaną, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Bolmin, w gminie Chęciny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4100 m , położona w miejscowości Suków, przy ul. Nad Lubrzanką, zaledwie 150 m od piaskowni w Sukowie. To kameralna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 134 m² 74,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1134 m2 położona w wyjątkowo malowniczej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 300 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 23 00 m2 , zlokalizowana w miejscowości Skiby , gm. Chęciny. Działka w kształcie zbliżonym do rombu, o przybliżonych wymiarach: 48 x 44.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł4 050 m² 134,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Chełmce, gmina Strawczyn | 4050 m Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij