dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

258 000 zł48 m² 5 411,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Bez prowizji od kupującego! Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 47,68 m 2 na 3p/4 na os. Stawki. Mieszkanie dwustronne, środkowe, o wystawie wsch.-zach.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

247 435 zł29 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Inwestycyjna perełka w sercu Kielc ścisłe centrum | 29.11 m | Kamienica z klimatem | Pierwsze piętro z parkingiem Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

399 900 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

437 000 zł48 m² 9 180,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawione na zdjęciach mieszkanie po remoncie znajduje się w Tarnobrzegu i jest obecnie dostępne w sprzedaży. Nieruchomość w Sandomierzu, o niemal identycznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

297 702 zł30 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Owsiana

Kielce,świętokrzyskie

211 900 zł21 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż Kompaktowa, jasna kawalerka z balkonem | ul. Owsiana, kielce Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 20,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 900 zł2 000 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: działka budowlana o wielkości 2000m2 ( wymiary około 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osiedlowa

Bukowa,świętokrzyskie

29 000 zł42 m² 690,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy w Centrum Bukowy przy ul. Osiedlowej. Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 35m2, do niedawna funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

27 600 000 zł92 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest na terenie gminy Miedziana Góra, 10 km na północ od centrum Kielc. Działki znajdują się 2,2 km od wjazdu na węzeł łączący drogę krajową nr 74 z trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł56 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na 2 piętrze o pow. 55,7 m2 do remontu w doskonałej lokalizacji blisko centrum, na os. Szydłówek Mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

735 000 zł71 m² 10 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowy wyjątkowy apartament Przestronny i nowoczesny o powierzchni 71m2 oraz ogromnym tarasem około 15m2 stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Jędrzejów,świętokrzyskie

369 000 zł467 m² 790,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** W sprzedaży mamy działkę budowlaną o powierzchni 467m2, pod zabudowę mieszkaniową w samym sercu Jędrzejowa! Nieruchomość znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł59 m² 6 998,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią, łazienką oraz piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Armii Krajowej

Sandomierz,świętokrzyskie

297 000 zł36 m² 8 272,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygoda, spokój i styl mieszkanie na parterze Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? To mieszkanie przy ul. Armii Krajowej 9 łączy w sobie komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: salon - z wyjściem na balkon typu loggia kuchnia sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł37 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.37,1m2 zlokalizowane na osiedlu KSM przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

529 720 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,76m2 w nowej inwestycji sowia park przy ul. Sowiej. Dwustronne mieszkanie Z dwoma tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie ciepłe słoneczne dwustronne 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych. Mieszkanie o powierzchni 46 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,świętokrzyskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę działki z domem na sprzedaż Piękne widoki, blisko Kielc Prezentujmy Państwu na sprzedaż dom, ok. 50m 2 , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Jędrzejów,świętokrzyskie

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam dla was mieszkanie w ścisłym centrum Jędrzejowa przy ul Armii Krajowej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie przygotowane do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Łukawski

Kamień Łukawski,świętokrzyskie

369 000 zł78 m² 4 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Kamieniu Łukawskim - blisko Sandomierza i Pieprzówek Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową ofertę sprzedaży nieruchomości, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł62 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe dwustronne ciepłe słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu pod Dalnią przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł80 m² 7 440,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

309 900 zł37 m² 8 353,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,10 m w świetnej lokalizacji blisko rynku ul. Zagórska, kielce. Lokal znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Kielce,świętokrzyskie

734 000 zł79 m² 9 291,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja wymarzone miejsce na twoje mieszkanie cisza - spokój - zieleń garaż W bryle premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł48 m² 7 846,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł27 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży widną kawalerkę z potencjałem na ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św. Widne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

239 361 zł35 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła iibudynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznychnajniższa cena na rynku 6570 zł/m (przy zakupie 2 mieszkań) Atuty inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

430 839 zł44 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal przeszedł generalny remont dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł67 m² 12 559,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania idealna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

190 000 zł40 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 39,9 m 2 na 4 piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie z księgą wieczysta, bez obciążeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zdanowice

Zdanowice,świętokrzyskie

49 900 zł754 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana (plan) nr 272/28,30 w Zdanowicach, pow. 754m2, gm. Nagłowice, (jędrzejów - 14km, kielce - 50km) Identyfikator działki: 260204_2.0017.272/28,30 - W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

949 000 zł4 400 m² 215,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem, inwestorem lub Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie, a zarazem obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oblęgór

Oblęgór,świętokrzyskie

300 000 zł4 078 m² 73,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 4078 m2 , zlokalizowana w Oblęgorze, gm. Strawczyn. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem MM7 - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł60 m² 6 873,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, ciepłe i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane w zadbanym bloku na jednym z najbardziej zielonych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Magonie,świętokrzyskie

82 000 zł1 100 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną działkę budowlaną pod wymarzony dom w świetnej lokalizacji pod Ostrowcem Św. Działka budowlana o powierzchni 1100m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: mieszkanie o powierzchni 37m2 z widną kuchnią w bardzo dogodnej dobrej lokalizacji bliskom Centrum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł60 m² 8 180,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie w Kielcach, ul. J. Nowaka Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Piętro: 2 w bloku 4 piętrowym (blok ocieplony). Powierzchnia: 59,9m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł54 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.54,12m2 zlokalizowane na osiedlu KSM przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.