dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł174 m² 10 363,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż komfortowe oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 118,68 m , usytuowane na 15. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 88. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 697 000 zł127 m² 13 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

225 000 zł21 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 21 m2 w Sandomierzu powiat Sandomierski woj. Świętokrzyskie. Mieszkanie składa się z salonu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

| rezerwacja Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 , usytuowane na drugim piętrze w 3-pietrowym bloku z 1959 roku, przy ul. Wojska Polskiego, w centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

349 900 zł33 m² 10 726,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie położone przy ul. Sikorskiego , zlokalizowane na parterze, nowego, pięciopiętrowego budynku. Atuty mieszkania: - wysoki nowoczesny standard budynku - Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Starachowice,świętokrzyskie

185 000 zł30 m² 6 187,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Starachowice, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego Przedmiotem sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29,9 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w dobrze utrzymanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł98 m² 10 752,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z tarasem 58m2 oraz miejscem postojowym w garażu. Idealne dla rodziny. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 722 792 zł205 m² 8 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Wileński Park to inwestycja dla osób które cenią sobie nowoczesność, funkcjonalność i wygodę. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń i wygoda ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Kielcach ul. Jana Pawła II o powierzchni 60 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń - sala sprzedażowa o powierzchni 45 m2 i zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Starachowice,świętokrzyskie

1 500 000 zł488 m² 3 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek usługowo-mieszkalny mieszczący się w Starachowicach przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1169 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

869 000 zł67 m² 12 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Lokal został wykończony pod klucz w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Kielcach. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - widnej kuchni, - łazienki z wc. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piaseczna Górka

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

296 000 zł1 040 m² 284,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w Piasecznej Górce gm. Morawica. Łącznie pięć działek. Przykładowa działka o powierzchni 1040 m2. Na działce wszystkie media tj. woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,20 m2, piętro 3/4 z doskonałym rozkładem i możliwością zamieszkania od zaraz. Kielce, ul chałubińskiego 36 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

2 041 825 zł178 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż widokowy apartament o powierzchni 177,55 m2 położony na ostatnim piętrze budynku inwestycji Bella Vista.Ten wyjątkowy apartament klasy premium spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

2 100 000 zł28 200 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzcianki

Trzcianki,świętokrzyskie

669 000 zł60 m² 11 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny Segment w Trzciankach Twoje Miejsce na Ziemi! Marzysz o przestronnym, nowo wybudowanym mieszkaniu, które będzie oazą spokoju, a zarazem zapewni Ci bliskość natury? Oto oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suchowola,świętokrzyskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje: na sprzedaż dom jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu, o sumarycznej powierzchni ok. 120 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szerzawy

Szerzawy,świętokrzyskie

70 000 zł4 716 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 4 716 m2 , zlokalizowana w miejscowości Szerzawy , w gm. Pawłów. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niestachowska

Kielce,świętokrzyskie

875 000 zł122 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Wzgórze ksm to kameralny zespół 14 segmentów zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą korzystać z zalet domu, pozostając jednocześnie blisko centrum Kielc. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

270 000 zł2 259 m² 119,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Skarżysku Kamiennej przy ul.3 Maja. Działka o powierzchni 2259m2 na której stoi stary dom do remontu lub rozbiórki. Cała działka ogrodzona. Media: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł43 m² 7 485,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 3 pokojowego mieszkania Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niska

Starachowice,świętokrzyskie

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny - sprzedaż / zamiana / inne propozycje Bezczynszowy lokal użytkowy po generalnym remoncie-gotowy do działania od zaraz. Idealny zarówno pod własną działalność , jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bizoręda

Bizoręda,świętokrzyskie

2 240 000 zł565 000 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Informacja O oferowanych gruntach Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowo-rolna składająca się z 230 działek O łącznej powierzchni ok. 56,5 ha, na którą składają się: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

284 900 zł27 m² 10 857,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie Kielce, ul. Fryderyka Chopina Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzcianki

Trzcianki,świętokrzyskie

1 050 000 zł276 m² 3 800,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

| na sprzedaż, 5-pokojowy dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. użytkowej 190,40 m2, całkowitej 276,25 m2, zlokalizowany w Trzciankach koło Nowin. Działka o pow. 1125 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

598 000 zł70 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania zlokalizowane na osiedlu Świętokrzyskim ul Jaworskiego w Kielcach. Podstawowe informacje: cena: 615 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

324 000 zł43 m² 7 508,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje z balkonem ul. Seminaryjska z możliwością aranżacji na 3 pokoje. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

158 000 zł5 428 m² 29,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż urokliwa działka o pow. 5428m2 zlokalizowana w Grabowcu, gm. Chmielnik, tuż obok lasu. Działka niezabudowana, w kształcie trapezu o wymiarach (w przybliżeniu):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kielce,świętokrzyskie

211 900 zł21 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż Kompaktowa, jasna kawalerka z balkonem | ul. Owsiana, kielce Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 20,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

769 000 zł93 m² 8 233,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą Zamknięte osiedle Blisko centrum Kielc Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o ponadprzeciętnej przestrzeni i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł54 m² 6 220,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 54 m świetna lokalizacja zielone, spokojne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł55 m² 12 563,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,32m2, położone na 3 piętrze 4 piętrowego nowoczesnego budynku z 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu bella vista. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oblęgór

Oblęgór,świętokrzyskie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w m. Oblegór k. Kielc. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 300 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Oblęgór, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

60 000 zł602 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 602 m2, zlokalizowana w miejscowości Oksa. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł64 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz Parkowe Wzgórze, kielce Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i wygodę, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

859 000 zł60 m² 14 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z tarasem i ogródkiem na parterze w bloku z 2023 roku w Centrum. Idealne mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

195 000 zł1 630 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka znajduje się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł51 m² 13 113,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Elegancki apartament z prywatnym ogrodem 50,71 m osiedle Parkowe Wzgórze Kielce Biuro Nieruchomośći Ckdom prezentuje na sprzedaż stylowy apartament o podwyższonym standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł66 m² 8 948,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie przeznaczone na wynajem o powierzchni 66,49 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi (piwnicą) znajdujące się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym przy.