dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

499 000 zł50,09 m² 9 962,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w zieleni, 10 min od Kielc działka pod dom w Piasecznej Górce Wyobraź sobie poranek wśród zieleni, zapach sosen i ciszę, którą przerywa jedynie śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł130 m² 10 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Dom w Małej Toskańskiej Malice Kościelne 44 Wyobraź sobie poranek na własnym wzgórzu. Powietrze pachnie zielenią, wokół cisza przerywana jedynie śpiewem ptaków, a przed Tobą rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| frontowa działka o powierzchni 2006 m2 (pozwolenie na budowę budynku wystawowo-handlowego o pow zabudowy 731m2, pow użytkowej 933m2) zlokalizowana w Kielcach przy ul. Łódzkiej (trasa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł179 m² 9 217,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż autorski dom z duszą zza oceanu w Bilczy, gm. Morawica, powiat: kielecki, woj. świętokrzyskie Nr działki: 224/599.

Szczegóły ogłoszenia

361 500 zł48,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w III piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m | 2 piętro | cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1. piętrze w ścisłym centrum miasta | Połaniec, ul. Królowej Jadwigi 14 nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Cena: 339 000 zł Powierzchnia mieszkania: 62 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż Wolnostojący, jednorodzinny dom w atrakcyjnej lokalizacji - Oblęgór, gm. Strawczyn. Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

407 790 zł35,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł537,80 m² 3 300,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 411 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sprzedam nowoczesny, wolnostojący dom parterowy z działką o powierzchni 651m2, położony w Połańcu przy ulicy Księży Grelewskich. Dom o powierzchni użytkowej 83,5m plus taras.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 200 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 12 ar na sprzedaż, nr ewidencyjny 598, położoną w miejscowości Ruszcza, gmina Połaniec, powiat staszowski.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,16 m² 8 603,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia - balkon, piwnica, spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 36,28 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł128 m² 4 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż nowo budowana inwestycja domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m2, przy ul. Chabrowej, w Kielcach. Parter: wiatrołap 4 m2, przedpokój 7,28 m2, kuchnia 11,54 m2, salon 25,41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | 2 piętro | centrum Ostrowca opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum Ostrowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1389m , o numerze ewidencyjnym 304/8, położona.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł149 m² 4 865,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Dom w wysokim standardzie na pięknej działce 2974 m2 w Ostrowcu Świętokrzyskim! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 149.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 113 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 0,9113 ha położona w miejscowości Włochy gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnącej przez miejscowość, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1361m , o numerze ewidencyjnym 304/10, położona.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 600 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o pow. 5600 mkw zlokalizowany w Woli Bokrzyckiej, gm. Gnojno, powiat buski. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 285. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 808 m² 41,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Kłoda, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. W ofercie mamy 4 działki po.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy lub mieszkalny z dużym potencjałem, położony przy ul. Iłżeckiej w dzielnicy Wierzbnik w Starachowicach. Nieruchomość o powierzchni 58,2 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku położonym przy ul. Karbońskiej 4. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Przededworze. Prezentuję Państwu dom obok Chmielnika.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł215,87 m² 3 654,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w Parszowie (powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie) otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 482 m² 267,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 4482 m2 zlokalizowana przy ul. Ściegiennego w Kielcach. Działka niezabudowana, w kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 209 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,78 m² 11 652,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 481 m² 2 025,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 380 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-usługowy we wsi Serwis, w powiecie kieleckim, gmina Nowa Słupia. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze Nowa Słupia Starachowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł1 000 m² 124,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Marzysz Drugi, gmina Daleszyce nr. 701/5. Położona w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł774 m² 4 134,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 774 m2 zlokalizowana w Kielcach w sąsiedztwie al. Solidarności. Działka w kształcie zbliżonym do litery L o przybliżonych wymiarach: 57,5 x 11,2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 do zamieszkania ( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 31 200 m , położoną w miejscowości widełki. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij