dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 287 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Zawichoście przy trasie 755 na wylocie w Kierunku Sandomierza. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej do zamieszkania w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł540 m² 5 774,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:41 500 m²

Niezwykła okazja do nabycia: zabytkowego XIX-wiecznego Dworu wraz z całą posiadłością, czyli z ponad 4h Zespołem Parkowo-Dworskim! Nabywca nie płaci podatku ani prowizji! dwór bosowice:.

Szczegóły ogłoszenia

241 010 zł21,91 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

| na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł46,60 m² 6 435,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II Budynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznych Uwaga - jedno z 3 ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 152 m² 212,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Zagnańsk, miejscowość Siodła,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym tarasem Białogon, al. Górników Staszicowskich 12 Prezentuje ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 75,92 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

467 002 zł45,34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem cisza, przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna o powierzchni 1,09 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 300 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2 , zlokalizowana przy ul. Świętokrzyskiej, w Chełmcach, w gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł84,10 m² 11 058,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom na osiedlu Południe , w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 84,10m2 wybudowany w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Piaski-Henryków. Dom został wybudowany w latach 80 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł174 m² 5 568,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne i przestronne wnętrza, oraz solidna jakość wykonania zapewniają najwyższy komfort użytkowania dla przyszłych właścicieli. Inwestycja składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł924 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924 m2 , zlokalizowana w miejscowości Brynica, gm. Piekoszów, koło Kielc. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, narożna w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Kielce przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł51,74 m² 12 330,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,74 m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie 2pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy 8 Maja w Starachowicach. W najbliższej okolicy szkoły podstawowe, przedszkole, sklepy, apteka, carrefour, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Na Stoku | 64 m | Balkon | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,21 m² 11 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju! Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł46 m² 4 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | balkon | atrakcyjna lokalizacja | staszów lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Kilińskiego w Staszowie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 312 m² 150,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane, każda o powierzchni 1078 m2 położone w rejonie ulicy Herby w gminie Miedziana Góra, niedaleko Kielc. Działki o nr 758, 759, 760.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł216,60 m² 6 463,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Baranówek przy ul. Wybranieckiej w Kielcach. Budynek wybudowany w 2000 roku, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 504 zł54,61 m² 7 663,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,61 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kontakt po godzinie 15:00 Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na 6. piętrze w bloku z 1979 roku. Generalny remont 5 lat temu. Gotowe do zamieszkania. Wnętrza są jasne, z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

147 700 zł1 477 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Pińczów, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pińczów przy ul. Leśnej - w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2550 m2, wraz z dwoma budynkami - 60 m2 oraz 40 m2 - na działce znajduje się fundament, z mozliwością wykorzystania pod garaż. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł115,39 m² 3 076,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "dom na stoku" jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 415 zł54,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 38m2 po remoncie! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 38-metrowego mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z potencjałem aranżacyjnym w atrakcyjnej lokalizacji | Koniemłoty, gm. Staszów. Wiatrołap | korytarz | 3 pokoje | kuchnia Cena: 239 000 zł Powierzchnia użytkowa: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja tylko U nas - oferta na wyłączność cisza | spokój | zieleń wymarzone miejsce do życia garaż W bryle budynku premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 255 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- inwestycyjną o pow. 1,1255 ha przy ul. Słowackiego. Działka nr ewidencyjny 495/11, obręb 1 miasto Kunów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł82,63 m² 3 328,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 086 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Parszowie około 1,5km od Skarżyska-Kamiennej i około 2,5km do Zalewu Mostki. Działka budowlano - rolna o powierzchni 6086m2 w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł70,84 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ckdom prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z garażem i tarasem Wietrznia ul. Wojska Polskiego 70,84 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 021 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka położona jest w spokojnej miejscowości Lścin, w otoczeniu terenów zielonych i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co zapewnia ciszę oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujmy do sprzedaży dom bliźniak zlokalizowany w osiedlu Pakosz. Dom znajduje się na działce powierzchni 500 m2. Dom o powierzani 100 m2 i podpiwniczeniu 120 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł129,47 m² 2 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 123m^2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Zbrodzice w Busku-Zdroju. Dom wg projektu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 570 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 2570 m Nr ewidencyjny: 190/4 Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

586 759 zł59,63 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2369 m położona przy ulicy Pińczowskiej w Jędrzejowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym położeniem oraz dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 275 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzy atrakcyjne działki budowlane pod budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek garażowo- gospodarczy wraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij