dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł25 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 46,24m2 w inwestycji parkowe wzgórze na Bocianku przy ul. Warszawskiej. Rok budowy 2024r. Brak podatku pcc! - oszczędność ponad 12.000zł! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na dużej 31 arowej działce w miejscowości Wywła na pograniczu województwa świętokrzyskiego i śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł47 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Osiedlu Ślichowice, na parterze czteropiętrowego bloku z 2020 roku. Mieszkanie ma 46,93 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bursztynowa

Jaworze,świętokrzyskie

195 000 zł1 520 m² 128,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie, a zarazem szybkiego dojazdu do Centrum miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Słoneczne Wzgórze, kielce Cena: 399 900 zł - do negocjacji Powierzchnia: 39,6 m + piwnica Piętro: 2 z 9 | Blok z windą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł70 m² 9 325,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zachęcam do zapozna się ofertą: wyjątkowego mieszkania o powierzchni 69,7 m2 usytuowanego na parterze w 3 piętrowym bloku na Ślichowicach przy ulicy Raciborskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 128 m²

Oferujemy do sprzedaży murowany, piętrowy dom z trzema garażami, na działce 3000m 2. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy ul. Sienkiewicza, graniczy z dużym obszarem leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

572 900 zł53 m² 10 809,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł86 m² 9 273,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

469 700 zł44 m² 10 699,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc M18 Prezentujemy do sprzedania 44 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

470 850 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy Apartament premium z widokiem na Góry Świętokrzyskie przy ul. Górnej 22 w Kielcach! Gotowy do zamieszkania od już! Klimatyzacja - jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł71 m² 6 580,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Posiadam w ofercie do sprzedaży ciepłe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,66 m 2 , usytuowane na szóstym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Stok. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

529 900 zł57 m² 9 228,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Nowe budownictwo | ul. Witosa 97, kielce Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,42 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

698 900 zł200 m² 3 494,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nieruchomość położona w Chmielniku, 35 km od Kielc i 17 km od Buska Zdroju. Działka ma 760 m.kw. powierzchni, 14 m szerokości i 58 m długości. Rozciągnięta jest pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni prawie 50m2 zlokalizowane na os. Świętokrzyskie na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym. Bez piecyka gazowego! Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

293 500 zł37 m² 7 847,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w doskonałej do zamieszkania lokalizacji, blisko Centrum, ksm - ul Bohaterów Warszawy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla mniej wymagających osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

659 680 zł84 m² 7 862,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II 19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych apartamentowców - oś Legionów, wzgórze Karscha, budynek Trust Idealny z punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

224 000 zł47 m² 4 806,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,6 m 2 na os. 25- lecia przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie dwupokojowe, a spokojnie możemy powiedzieć, że to trzy pokoje. W dużym pokoju ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

550 000 zł8 243 m² 66,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje atrakcyjną działkę pod budowę m.in. stacji lpg na obrzeżach miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Działka rolno-budowlana w Ostrowcu Św. na ul. Opatowskiej. To 8243m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka idealna pod inwestycję W centrum miasta! jasne I ustawne! Opiekun oferty > Luiza Kwaśniewska tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

669 900 zł71 m² 9 431,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rok budowy: 2024 Winda: nie Rodzaj zabudowy: szeregowiec Materiał budynku: cegła Bezpieczeństwo: teren zamknięty Zabezpieczenia: domofon / wideofon Media: telewizja kablowa, internet, telefon - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

615 024 zł48 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy widok. Wyjątkowe wnętrze. Wyjątkowe miejsce do życia. Ścieżki rowerowe, siłownia plenerowa, spacery po molo i Parku Zalewu Kieleckiego, to tylko kilka z bezcennych przywilejów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

629 900 zł130 m² 4 845,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc Piękne dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami, prywatną klatką schodową oraz miejscem postojowym! Na sprzedaż oferujemy jedno z sześciu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania, gotowego do zamieszkania o powierzchni 45, m. Położone na czwartym piętrze, co jest ogromnym atutem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł60 m² 8 903,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł44 m² 9 727,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja! - tylko do końca maja klimatyzacja gratis! oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wykończenia: - nowoczesny i przestronny Apartament 70,36 m2 z tarasem ok 15 m2, stan deweloperski; - wyposażony w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 888 zł47 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł38 m² 7 547,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Kielc. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m, położona na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gluzy

Gluzy,świętokrzyskie

90 000 zł800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż trzy działki w miejscowości Gluzy Szlacheckie, gmina Wiślica o powierzchni od 800 m2 - 1000 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę trzech budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Słupia

Stara Słupia,świętokrzyskie

329 000 zł4 900 m² 67,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twój własny kawałek raju w sercu Gór Świętokrzyskich! Atrakcyjna, spokojna nieruchomość z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne. Na obecną chwilę wszystkie cztery pokoje są wynajęte. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego. Mieszkanie zlokalizowane jest w Kielcach przy ul. Nowowiejskiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł33 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Słoneczną Kawalerkę na Barwinku Idealną na Start lub Inwestycję! Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub inteligentnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mydłów

Mydłów,świętokrzyskie

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Gmina Iwaniska - Miejscowość Mydłów W ofercie sprzedaży dom o powierzchni ok 110m2, na działce o powierzchni 1600m2 Dom wybudowany został w 1970 roku. W domu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł34 m² 8 742,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Bohaterów Warszawy, os. Ksm, kielce Lokalizacja: ul. Bohaterów Warszawy, osiedle ksmpowierzchnia: 34,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

1 093 000 zł89 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękne, duże, rozkładowe mieszkanie, usytuowane w dwupiętrowym, kameralnym budynku "villa Calma",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł51 m² 8 568,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Nieruchomośc generująca dochód od momentu zakupu! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch mieszkań w Centrum Kielc, przy ulicy Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

265 000 zł68 m² 3 887,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

193 000 zł40 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 40m 2 na 4p/4 na os. Słonecznym blok nr 30. Mieszkanie dwustronne, środkowe, ciepłe - dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Duży pokój.