dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaz : 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaz y 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wolica

Wolica,świętokrzyskie

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 0,20ha. Działka nr 1661. Na chwilę obecną posiada jednego sąsiada który postawił się tzn mieszka obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł46 m² 7 582,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku 4-piętrowym w świetnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

2 950 000 zł1 189 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna. Obiekt dwukondygnacyjny. Pawilon jest wydzieloną częścią dużego pawilonu i stanowi odrębną nieruchomość posadowioną na działce nr 220/30 o pow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kajetanów

Kajetanów,świętokrzyskie

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlaną o powierzchni około 1800m2 w Kajetanowie, dojazd do działki drogą asfaltową, specyfikacja działki: - powierzchnia:1899m2, - szerokość: 17m, - długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł63 m² 11 441,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania w pełni umeblowane. Unikalna oferta tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętokrzyska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

79 000 zł1 382 m² 57,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Klienta Kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1382 m 2 przy jednej z bocznych dróg od ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

364 000 zł48 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na II piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły przy ul. Klonowej w Kielcach. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrzewiowa

Kielce,świętokrzyskie

488 000 zł48 m² 10 209,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Modrzewiowej w Kielcach. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł66 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Homelia Nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Piłsudskiego 28. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł1 167 m² 2 742,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Homelia Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka zabudowana dwoma budynkami, położona w Kielcach przy ul. Kolberga 11. Działka: powierzchnia 6271 m2, wymiary: 122m x 50m. W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone w Kielcach, na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku z 1989 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł59 m² 7 955,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,95 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu ksm, przy ul. Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł65 m² 10 802,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m 2 , na którą składają się trzy pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

11 500 000 zł1 565 m² 7 348,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość magazynowo-biurową, idealną dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni o doskonałych parametrach oraz zrównoważonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro ckdom ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Łukowa. Nieruchomość ta jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czajęcice

Czajęcice,świętokrzyskie

2 590 000 zł475 m² 5 452,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Nowoczesny budynek na sprzedaż lub wynajem Czajęcice Do zaoferowania mamy nowoczesny i elegancki budynek o powierzchni 475 m + ok. 100 m poddasza do adaptacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kanałowa

Starachowice,świętokrzyskie

3 259 200 zł11 640 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: starachowice, obręb 0002, ul. Kanałowa Powierzchnia całkowita: 1,164 ha Działki: 1167 (0,1015 ha), 1168/19 (1,0086 ha), 1168/22 (0,0322 ha), 1168/25 (0,0215 ha) Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Triasowa

Kielce,świętokrzyskie

420 160 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ślichowice, kielce Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi balkonowe, a promienie południowego słońca wypełniają Twój salon ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuby-Młyny

Kuby-Młyny,świętokrzyskie

900 000 zł172 m² 5 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zakładam, że skoro szukacie Państwo nieruchomości oddalonej od miasta zależy Wam na domu, w którym złapiecie dystans od codzienności. Wasz dom powinien być oazą spokoju, w której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszka

Gruszka,świętokrzyskie

719 000 zł170 m² 4 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Na sprzedaż lub zamianę dwa wolnostojące, jednorodzinne domy w atrakcyjnej lokalizacji - Gruszka gm. Zagnańsk Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Bieleckie Młyny

Bieleckie Młyny,świętokrzyskie

890 000 zł7 152 m² 124,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu pięknie położoną działkę siedliskową z rozpoczętą budową i stawem rybnym w miejscowości Bieleckie Młyny, gmina Morawica o powierzchni 7152 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł64 m² 3 915,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ostrowca w super okolicy! Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 63,59m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł29 m² 12 219,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka W samym centrum miasta premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę o pow. 29,38 m2 w samym centrum Kielc przy ul. Bodzentyńskiej, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł36 m² 9 354,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam mieszkanie 36m2! piwnica dodatkowo aż 7m2! balkon 4m2! bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ślichowicach! nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bejsce

Bejsce,świętokrzyskie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka 1324/3 10 Arów Bejsce Gmina Bejsce z aktualnymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem. Możliwość dokupienia działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom w malowniczej miejscowości Checiny, zbudowany w 2002 roku. Nieruchomość o powierzchni 120 m znajduje się na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sędziszów,świętokrzyskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Przytulny domek 50m2 z budynkami na pięknej działce 2800 m2 w Zielonkach! Blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

485 000 zł210 m² 2 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży kamienica z lokalem w części parterowej przy jednej z głównych ulic Ostrowca Św., ul. Sienkiewicza, na działce o pow. 342m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł40 m² 8 838,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 39,6m2. Kielce osiedle Uroczysko 2 Pokojowe umeblowane mieszkanie. Duży parking pod blokiem, przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisowczyków

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł94 m² 11 170 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 94 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek energooszczędny, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

1 650 000 zł85 m² 19 393,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości na żywo! Ula tel.: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konecka

Sielpia Wielka,świętokrzyskie

455 200 zł38 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek z kawą na ogromnym balkonie, z którego rozpościera się widok na taflę zalewu i otaczające go sosny. Szum drzew, śpiew ptaków, zapach świeżego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe mieszkanie o pow. 79,50 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku na osiedlu Podkarczówka, ul. Podklasztorna Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

485 000 zł65 m² 7 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Mam do sprzedania mieszkanie 65 m2 w Kielcach przy ul Orkana. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4piętrowym bloku. Blok jest ocieplony, klatka wyremontowana,zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dwór

Łabędziów,świętokrzyskie

199 000 zł5 700 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksować się we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Do sprzedaży murowany, parterowy dom na wysokim przyziemiu, na działce 2196m 2 w Częstocicach ul. Chmielowska. Dom z lat 70tych, na przestrzeni lat modernizowany. Budowany tradycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem w inwestycji Park Klonowy przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty mieszkania przy ul. Słonecznej w Kielcach, które dzięki przemyślanemu remontowi może stać się przestronnym i funkcjonalnym lokum. Obecna powierzchnia 40.