dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

170 000 zł4 500 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 4500 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Działka w kształcie trapezu, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł122 m² 7 172,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesne segmenty mieszkalne, zlokalizowane w kameralnej inwestycji Wzgórze ksm w Kielcach. Osiedle składa się z 14 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki pod budowę domu | Spokojna okolica | Blisko natury Na sprzedaż kompleks 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Rytwiany, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na wysokim parterze w bloku z windą przy ul. Czarnowskiej 5. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29,30 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 876 m2 , zlokalizowana w miejscowości Borków, w gminie Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowana w miejscowości Śladów Duży gm. Chmielnik. Działka o powierzchni 2,42ha. Dz.RS002 /nr.163,164,166 Dotacje z Agencji Rynku Rolnego.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 090 m² 279,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 090 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Bilczy, przy ul. Marmurowej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł83,63 m² 6 983,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł143 m² 6 216,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Szafirowej w Bilczy. Dom W zabudowie bliźniaczej nowe budownictwo po odbiorach!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł100 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: dom wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji, tylko 8 km od Kielc. Nowy dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie cisze i spokoj? Szukasz wyjatkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyc sie w zaciszu pieknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksowac sie we wlasnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł6 449 m² 108,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 6449 m2, usytuowaną w malowniczej okolicy. To doskonałe miejsce do realizacji swoich marzeń o własnym domu lub inwestycji. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Winnickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury oraz deptaka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 080 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o nr 629/1 w miejscowości Niekłań Mały , gmina Stąporków, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

452 755 zł39,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 39,37 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł243,40 m² 3 738,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy Państwu piękny dom, zlokalizowany w m. Pomyków tuż obok Końskich. Dom został oddany do użytku w latach 80tych-parter wraz z pełnym podpiwniczeniem oraz rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł391 050 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży: kopalnia Iłowców i Mułowców Kozów - Złoże Surowców Ceramicznych w Województwie Świętokrzyskim Inwestycja w surowce! Na sprzedaż kompleks górniczy Kopalni Kozów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Pielakach - idealna pod zabudowę! Czy marzysz o spokojnej lokalizacji z doskonałym dojazdem? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki w cichym i ustronnym miejscu - to ta nieruchomość jest dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 3000 mkw, zlokalizowaną w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł132,39 m² 4 494,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

| na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suków. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 132,39 m (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł120 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Obniżka ceny! Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży ciche siedlisko w miejscowości Piasek Mały, położone w odległości 3 km od uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m gotowe do zamieszkania - ul.Mazurska, osiedle KSM. Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może pewnej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 960 zł53,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

8 073 000 zł26 910 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna w sąsiedztwie centrum Starachowic! Kształtny kwadrat o szerokości 175m. Aktualne warunki zabudowy dla 4 budynków handlowo - usługowych / hal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w otoczeniu natury Kuby-Młyny, (gm. Morawica) Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchni od 750 m do 1200 m , położone w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 5300 m2 zlokalizowana w Krajnie Pierwszym, gm. Górno. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: wyciąg narciarski, park rozrywki i miniatur, świętokrzyski.

Szczegóły ogłoszenia

501 500 zł25 075 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W nadolniku (gmina szamocin) Przedmiotem oferty jest duża działka w Nadolniku o pow. 25075 m 2. Działka płaska, nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 037 m² 35,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w otulinie lasu - duża powierzchnia, cisza i bliskość natury Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4037 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 648 zł37,13 m² 7 962,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,13 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł7 578 m² 5,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości Osiny , gm. Pierzchnica, powiat kielecki. Działka rolna o nr 143.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 557 zł40,49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł2 035 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Novadom w Kielcach Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w gminie Piekoszów! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,98 m² 5 512,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie w centrum Staszowa Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem! uwaga - istnieje możliwość wynajmu (1600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 370 zł56,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** apartamenty od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka etap II ** (ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić) piękne widoki - piętro 7/10p brak prowizji oraz brak podatku pcc2% (duża.