dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

310 000 zł46,52 m² 6 663,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,52 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Lokal przeznaczony do generalnego remontu, co umożliwia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie elegancki, nowy apartament o powierzchni 60 m , oddany do użytku w 2024 roku, wykończony z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W śródmieściu - idealna pod inwestycję! Parametry techniczne: powierzchnia: 471 m Wymiary: szerokość 27 m, głębokość 17,4 m Media: woda i prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,35 m² 12 224,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kameralne 3-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Sklista wysoki standard | tylko 6 mieszkań W budynku | spokojna okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,20 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 ,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł178,91 m² 3 605,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 4 domy w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni użytkowej 171,15m2. 3 domy w stanie deweloperskim i jeden wykończony w standardzie premium. Jest to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom z 2018 r. w atrakcyjnej okolicy wraz z garażem w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł102,82 m² 3 112,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 102,82m2 (pow. całkowita ok. 171,65m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 900m2 w Ociesękach, gm. Raków. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 649 zł83,58 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

602 140 zł65,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł41,10 m² 9 732,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu ksm przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,30 m² 8 134,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,3 m położone na 4 piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Czarnowskiej w samym centrum Kielc! W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 000 zł91,44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 91,44 m , usytuowany na parterze w nowym budownictwie o wysokim standardzie. Przemyślany układ 4 pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w atrakcyjnej okolicy, aby wybudować swój wymarzony dom? Mam do zaoferowania właśnie taką nieruchomość o powierzchni 2755 m2 w kształcie prostokąta, oznaczona nr 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70m , położony przy ulicy Laskowej w Kielcach, zaledwie 5 min od centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 700 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

na sprzedaż działka budowlana 1700m2 Kranów koło miasta Daleszyce Lokalizacja: miejscowość Kranów, gmina Daleszyce, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie, działki o nr ew. 584 (1700m2),.

Szczegóły ogłoszenia

397 500 zł50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukacie Państwo w Kielcach , klimatycznego, niedużego mieszkania, mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, studentów czy też jako inwestycja pod wynajem. Ta oferta może Was zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł138 m² 2 028,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Godowie gmina Pawłów. Duża działka rolno-budowlana o powierzchni 1,85ha zlokalizowana w pobliżu Sanktuarium w Kałkowie. Na działce usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł172 m² 4 476,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Mini Dworek 172 m | Działka 2016 m | Pompa Ciepła | Ćmielów blisko Ostrowca Świętokrzyskiego, bałtowa i Sandomierza Cena: 770 000 zł do negocjacji Na sprzedaż komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42,50 m² 12 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:8 794 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Godów gmina Pawłów. Działka budowlano-rolna o powierzchni 8794m2 w formie prostokąta o szerokości 41m i długości 208m, częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 768 zł50,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno-Budowlana 17 arów z mpzp Wielkie Możliwości Adaptacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 17 arów (1700 m ), położona w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 300 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 23 00 m2 , zlokalizowana w miejscowości Skiby , gm. Chęciny. Działka w kształcie zbliżonym do rombu, o przybliżonych wymiarach: 48 x 44.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 401 m² 89,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana we wsi Krynki w gminie Brody. Bardzo dobra lokalizacja w odległości około 1,5 - 2 km m.in. zespół szkolono-przedszkolny w Krynkach, urząd Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

524 094 zł46,38 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł103 m² 6 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy drodze asfaltowej, w rejonie o charakterze mieszkalno-przemysłowym. Otoczenie stanowią głównie zabudowania jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł11 571 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 11571 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gmina Kije. Działka niezabudowana, o kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 169 m x 144.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 530 zł66,81 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,81 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 329 zł36,06 m² 11 822,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 35,06 m z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m z tarasem 10,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje 58,2 m balkon 2 piętro winda Radwana 0% prowizji od kupującego kupujesz bez dodatkowych kosztów biura Master House Nieruchomości biuro naprzeciwko Sądu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł9 834 m² 15,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - budowlanej o powierzchni 9800m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny pakiet 3 działek położonych pomiędzy głównymi drogami od Ścięgien oraz od Jaworza, w obrębie Gruszka (gmina Zagnańsk), zaledwie 5 km od Kielc i 2 km od Zagnańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 67,53 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego. W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Posiadamy w naszej ofercie wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m , zlokalizowany w urokliwej, zielonej okolicy w miejscowości Jaworze, zaledwie 7.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 200 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 4200 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży nowoczesne umeblowane i wyposażone mieszkanie, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o powierzchni 68,33m2 usytuowane jest na 4 piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.