dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

298 000 zł60 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom w atrakcyjnej okolicy koło Chmielnika. Doskonały do zamieszkania i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego. Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży d ziałkę budowlaną w Piaskach Brzóstowskich, gmina Ćmielów. Działka o pow. 1005m 2 nr ewidencyjny 230/19 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 900 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W miejscowości smogorzów, gmina stopnica! Oferujemy do sprzedaży działkę usytuowaną w gminie Stopnica - o powierzchni 0,29 ha. Z możliwością zabudowy dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom bliźniak o pow. 107 m w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł700 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica przy Deptaku na ul. Sienkiewicza - serce Kielc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w samym centrum Kielc, przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Komfort i wygoda trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Baranówek! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Skarżysko Kościelne. Działka o powierzchni 1,0100 ha jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł11 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 11000m2 zlokalizowana w miejscowości Łatanice, gm. Wiślica. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 25x450x23x440, szerokość frontu ok. 25m, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

444 796 zł36,76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie | Wykończone i umeblowane | Osiedle Świętokrzyskie, kielce Lokalizacja: osiedle Świętokrzyskie, kielce Piętro: 4 (ostatnie) Powierzchnia: 62.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 300 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to kolejna działka w miejscowości : Grębosze :) województwo świętokrzyskie , gmina Radoszyce Działka leśna , zadrzewiona otulona lasem :) powierzchnia działki 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1500 m2 , zlokalizowana przy ul. Nowowiejskiej w Piotrowcu, gm. Łopuszno. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży teren o pow. 4475mkw zlokalizowany w Kajetanowie, gm. Zagnańsk. Szer. ok 15m Media: energia, woda, gaz, kanalizacja. Wg aktualnego mpzp grunt przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,70 m² 11 979,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Scyzoryk Nieruchomości prezentuję na sprzedaż: 3-pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 66,7m2 zlokalizowane w samym centrum miasta Kielc w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 900 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sielska działka o powierzchni 29 arów ze strumykiem w uroczej miejscowości Malkowice w gminie Bogoria. To miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce - na końcu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 313 zł50,67 m² 7 643,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 50,67 m z balkonem o powierzchni 6,00 m . Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

500 280 zł45,48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Koziel gmina Raków! Koziel to dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł146 m² 4 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę 5 pokojowego domu o powierzchni 146m2 osiedle pod wierzbami w busko zdróju Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestrony dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł9 702 m² 77,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,9 ha położona w miejscowości Siesławice, na obrzeżach uzdrowiskowego miasta Busko-Zdrój. Jej szerokość wynosi 35 metrów, co zapewnia dobre możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 niezależne pokoje z balkonem - idealna opcja pod wynajem! Wolne od zaraz! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł510 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Lokalizacja: ulica Zagnańska 11, zaledwie kilka minut spacerem od dworca głównego oraz ulicy Sienkiewicza. W pobliżu znajdują się szkoły, kościoły oraz sklepy. Nieruchomość: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł165,90 m² 4 388,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom wolnostojący tumlin-wykeń | działka 1030 m | stan surowy zamknięty Na sprzedaż solidny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 124,9 m , położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł367,87 m² 1 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno-handlowy przy ulicy Radomskiej w Starachowicach, w pobliżu nowego wiaduktu. Nieruchomość usytuowana w centrum w ciągu budynków handlowo-usługowych ,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 069,99 m² 635,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

430 078 zł38,06 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na V piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 406 m² 426,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Atrakcyjna działka budowlana 1406 m | Bilcza, gm. Morawica | mpzp mn2 Lokalizacja: bilcza, ul. Kalcytowa / ul. Żwirowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych pod budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy po termomodernizacji - ul. Sikorskiego, os. Milica, skarżysko-Kamienna Mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł62,70 m² 5 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł59 m² 9 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kasprowicza w Kielcach, osiedle Bocianek. Na powierzchnię 59 m2 składają się: salon, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 59.3m2, położone na 2 piętrze w bloku na ulicy Batorego w Busku-Zdroju. Atutem mieszkania są duże, przestronne, widne pokoje. Bardzo atrakcyjne położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł200,42 m² 1 920,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Bukówka gmina Pawłów, w bardzo spokojnej okolicy z pięknym widokiem, w odległości około 600m do Zalewu Wióry. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 984 zł8 800 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca z dala od ludzi, miasta i hałasu? Mamy coś, co idealnie wpisuje się w ten klimat! Na sprzedaż duża, wyjątkowa działka o powierzchni 8800 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

551 250 zł43,75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 43,75 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 388 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2383 m , położoną w urokliwej miejscowości Suchedniów, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 230 000.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Zamieszkaj w sercu natury w malowniczej dolinie rzeki Nidy lokalizacja Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dolinie rzeki Nidy. W miejscu, gdzie przyroda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł900 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 900 m , położoną w urokliwej miejscowości Bilcza, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 200 000 zł.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij