dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

65 000 zł924 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 985 m²

Oferujemy do sprzedaży mały, parterowy dom , z budynkami gospodarczymi w miejscowości Lemierze, gmina Bałtów. Nieruchomość na działce o pow. 3985m. Działka od ulicy 24 m szeroka,.

Szczegóły ogłoszenia

517 280 zł42,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 42,40 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości stanowiska , gm. Kluczewsko, powiat włoszczowski. Działka 146/1.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł64,45 m² 6 951,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1930 roku, zlokalizowaną przy ul. Krótkiej, w centrum Starachowic, tuż przy Rynku. Nieruchomość łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

526 976 zł57,28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na parterze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 z prawdziwą licencją pośrednika, 23 lata na rynku, prowizja od 1-2,5 %. Codziennie nowe oferty, największa baza ofert.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł99,21 m² 4 021,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego - trzypokojowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej około 99 m2 , oraz budynku gospodarczego i wiaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł279,80 m² 4 646,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| na sprzedaż dom o pow. całkowitej 279,80m2 (pow. użytkowa 173,30m2) zlokalizowany w Stopnicy. Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 1500m2. W skład domu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w inwestycji Klonowy Zakątek blisko natury i centrum Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,13 m , położona na 3. piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł82,02 m² 2 426,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy zlokalizowanej w Skarżysku - Kamiennej przy ulicy Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł171,44 m² 2 858,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, a jednocześnie może pełnić funkcję mieszkalną. Dzięki układowi pomieszczeń można wydzielić część prywatną dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 765 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2765 m2 składająca się z dwóch działek, nr 314/1 o powierzchni 1246 m2 oraz działka nr 51/20 o powierzchni 1519 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja Szukasz domu w spokojnym miejscu, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Dom położony jest w miejscowości Rudnik, w gminie Brody,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy Państwu działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 1286m2, położoną tuż przy granicy Buska-Zdroju w miejscowości Siesławice. Działka w mpzp ma symbol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1509 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłkowska Karczma, zaledwie ok. 12 km od Ostrowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł185 m² 5 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na cenionym i spokojnym osiedlu Ostra Górka, które łączy ciszę i kameralny charakter z bardzo dobrą dostępnością do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż 4 nieruchomości w atrakcyjnej rekreacyjnie okolicy rezerwatu Góry Leszczynowej w miejscowości Wola Morawicka - 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł136 m² 3 860,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Lubieni pod Starachowicami, bezpośrednio przy drodze krajowej dk9 trasa Radom- ostrowiec Świętokrzyski. Działka budowlano-rolna o powierzchni 9500m2 szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,50 m² 2 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 265 m² 102,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 8.265 m 2 , Kielce, Zalesie Drugie, ul. Janowska 35, 850.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż duża, ładna działka budowlana o numerze 1/3 i powierzchni 8.265 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta Kielce, przy ulicy Hubalczyków. Powierzchnia nieruchomości wynosi 12 244 m2. Dla nieruchomości brak obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł55 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 170 m²

Jeśli szukasz miejsca do stworzenia własnej przestrzeni to siedlisko w Górnowoli w gminie Nowy Korczyn może być takim wyborem. Działka o powierzchni 4170 m2 z lasem sosnowym to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1352 m2, wraz z budynkiem około 60 m2. Położona przy ul. Północnej, osiedle Dąbrowa w Kielcach. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł188 m² 2 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116,06 m2 , (całkowitej ok. 188 m2), zlokalizowany przy ul. Zagonowej w dzielnicy Pakosz w Kielcach , położony na działce o powierzchni 646 m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł13 100 m² 45,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 13100 m2 zlokalizowana w miejscowości Radkowice, gm. Chęciny. Na działce znajduje się domek całoroczny o pow. ok. 50m2 w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 178 m²

| do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: dorota   Ta oferta tylko u nas! Do sprzedaży super działka nie tylko pod budowę domku jednorodzinnego ale także jako pewna inwestycja na przyszłość. W mpz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł39,75 m² 8 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 120 m , położony w miejscowości Daleszyce przy ul. Henryka Sienkiewicza. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,94 m² 13 700,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielce Kielczanka garaż balkon Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 7 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł4 650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna tuż obok centrum miasta! Powierzchnia 4650m2 - kwadrat o szerokości 57m. Sąsiednie grunty uzyskały warunki zabudowy dla budynków handlowo - usługow ych lub hal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

| rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,08 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, przy ul. Piłsudskiego, w Skarżysku-Kamiennej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 462 m² 410,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Wyjątkową działkę widokową Ostra Górka, kielce inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł156 m² 5 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Jeśli szukasz domu, który ma więcej przestrzeni niż przeciętny weekendowy grill i jednocześnie nie wymaga remontowej epopei, właśnie go znalazłeś. Prezentujemy zadbany dom jednorodzinny, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład.