dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 526 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł98 m² 4 030,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Bez prowizj od kupującego! Do sprzedaży murowany, parterowy dom, na działce o pow 5300m 2 w miejscowości Sobótka gmina Ożarów. Nieruchomość bardzo ładnie położona, przydrodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł490 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 833 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną dwa wolnostojące budynki apartamentowe po 4 apartamenty każdy (łącznie 8 w pełni wyposażonych mieszkań) z funkcjonującym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3400 mkw z prawomocnymi warunkami zabudowy, wydanymi w 2025 roku. Działka ogrodzona siatką leśną, w większości oczyszczona, w odległości 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 000 zł1 790 m² 2 270,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Prezentujemy nowoczesny i przestronny budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealnie zlokalizowany w Morawicy, łączący funkcjonalność biznesową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł189,74 m² 2 424,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Tylko U nas na spredaż dom. w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: łopuszno, ul. Konecka Działka: 2161 m Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m Konstrukcja i materiały.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł247 m² 3 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szukasz tylko domu? Szkoda Twojego czasu to jest znacznie więcej. W Ludwinowie (5 min od Małogoszcza) sprzedajemy posiadłość, która rozwiązuje dwa największe problemy współczesnych inwestorów:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł249 m² 2 967,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Lokalizacja: dom położony jest na rogu ulicy 1 Maja i Ogólnej. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny w Skarżysku-Kamiennej, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Mieszka I w Jędrzejowie, na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,40 m² 6 966,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Jaworskiego w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 900 m² 11,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, zalesiona działka o powierzchni 12 900 m , położona w malowniczej okolicy w gminie Gmina Morawica, w pobliżu Kielce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł91,50 m² 2 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom, położony w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Stary Korczyn gmina Nowy Korczyn. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 615 m² 427,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Kompleks biurowo-magazynowy na sprzedaż Kazimierza Wielka, ul. Przemysłowa Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale użytkowym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,51 m² 5 400,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł7 946 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7946 m w Radlinie. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, o regularnym kształcie (ok. 17x398 24x400 m), co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł101,13 m² 6 714,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy Dom w cenie mieszkania z własnym ogródkiem , tarasem i miejscem postojowym na samochody na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kostomłotach Pierwszych , do granicy Kielc 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję przestronny lokal usługowy o powierzchni 74,69 m , położony w świetnej lokalizacji na parterze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Układ pomieszczeń: sala usługowa 52,08.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej miejscowości Kozłów, w gminie Małogoszcz to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł17 184 m² 872,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż teren istniejącego zakładu z możliwością jego wykorzystania do różnorodnych gałęzi przemysłu z uwagi na infrastrukturę techniczną: zakład posiada dwustronne zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł110 m² 4 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom parterowy z licznymi zabudowaniami gospodarczymi | Osiek, ul. 11 Listopada Cena: 547 000 zł | Powierzchnia użytkowa: ok. 110 m | Działka: 10,87 ar brak prowizji od kupującego Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

13 530 000 zł3 364,68 m² 4 021,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - magazyn rezerwowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działke budowlaną o powierzchni 1448 m , położoną w malowniczej miejscowości Oblęgorek, gmina Strawczyn, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł95 m² 4 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi przy ruinach zamku | Szydłów, ul. Brzezińska

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł123,03 m² 6 770,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam absolutnie wyjątkowe mieszkanie na wzgórzu, z niepowtarzalnym widokiem! Piękne zachody słońca! Jest tu wszystko: przestrzeń, prywatność, komfort, stylowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł63,26 m² 4 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i komfortowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Staszów, ul. Kilińskiego 8 Salon | 2 sypialnie | kuchnia | łazienka z prysznicem | wc | hall Cena: 309 000 zł Powierzchnia: 63,26.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 129/1 o powierzchni 2,0021 ha, położona w urokliwej miejscowości Jasień, gmina Chmielnik, powiat kielecki. Dojazd do działki droga utwardzona. Atuty działki: duża.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł137,80 m² 5 551,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom o pow. całkowitej 137,8 m2, pow. użytkowej 111,89 m2, zlokalizowany na działce o pow. 800 m2 w Skroniowie k. Jędrzejowa. W skład domu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,22 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 000 zł30 000 m² 60,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż działki przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027