dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 289 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 289 ogłoszeń

407 790 zł35,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne numery ewidedencyjne 49 oraz 55 położone w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza Wielka. Działki położone są w jednym kompleksie gruntów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł280 m² 3 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 210 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2 ), zlokalizowany na działce o pow. 1100 m2, wraz z budynkiem gospodarczym oraz wiatą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 368 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana (nr 429/4) o powierzchni 1368 m , położona w urokliwej miejscowości Kuźniaki, gm. Strawczyn. Działka znajduje się w obrębie nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. około 98,7 m2 (pow. zabudowy ok. 116,3 m2) zlokalizowany na działce o pow. 437 m2 w dzielnicy Ostra Górka. Budynek w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1318 m2 położona w Brzezinach w gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 50 x 26 x 52 x 23 [m]. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39 390 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki. Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapez Wymiary: -szerokość - 82,5 m -długość - 500.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł13 545 m² 22,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna z własnym lasem oraz ciekiem wodnym w obrębie działki Zdanowice, gm. Nagłowice pow.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł160 m² 53 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 800 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje : Kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora , aby.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł150 m² 5 313,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż oferowany jest dom w Kielcach przy ulicy Karkonoskiej, który stanowi doskonałą inwestycję dla osób szukających przestrzeni do aranżacji według własnych potrzeb. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64,05 m² 5 542,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Starachowicach. W najbliższej okolicy szkoły podstawowe i szkoła muzyczna, przedszkola, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 607 zł35,07 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 527 zł37,19 m² 8 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 27,18 m .

Szczegóły ogłoszenia

468 732 zł44,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 55,78 m z balkonem o powierzchni 15,75 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1 096 m2, zlokalizowana w Kielcach przy ul. Leszczyńskiej, w dzielnicy ksm / Nowy Folwark. Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 4 540 m2 zlokalizowana w Busku-Zdroju, zabudowana halą o pow. ok. 2500 m2. Hala przeznaczona do rozbiórki. Teren do odzyskania pod nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

550 620 zł47,88 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,88 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 600 m²

Dom W gminie solec-zdrój! Dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem do zagospodarowania we własnym zakresie, niepodpiwniczony. Powierzchnia całkowita: ok 200 m2. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb 42 mieszkania pum ok. 3 122 m Ostrowiec Św. Cena: 2 000 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł28 200 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 50m2 (pow. całkowita ok.100m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 1427m2 w Piotrkowicach, gm. Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 6-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł2 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolno budowlane położone w miejscowości Tuklęcz, gmina Rytwiany, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 300 m , położony w cichej i malowniczej części Kielc, bezpośrednio przy lesie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom Z ogromnym potencjałem + działka W cenie Żurawica | 6,5 km od Sandomierza | Cena: 469 000 zł Żurawica to malownicza, spokojna miejscowość położona zaledwie 6,5 km od historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe, dwupiętrowe mieszkanie z tarasem | Połaniec, ul. Batalionów Chłopskich 8

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł109 m² 8 440,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zrealizowanego według projektu Dom w Poziomkach 5. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 342 zł35,46 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduje się w Sandomierzu przy ul. Koseły. Dogodne położenie mieszkania sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: jednostronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem - idealna propozycja na start! Remont można zacząć od zaraz! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie własną działalność w centrum Kielc, w lokalu pełnym światła, przyciągającym wzrok przechodniów i tętniącym miejskim życiem. Na sprzedaż atrakcyjny lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 946 zł55,45 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,45 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 951 zł54,67 m² 7 663,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,67 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny.