dowolna

Nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 288 ogłoszeń

2 500 000 zł48 200 m² 51,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z potencjałem inwestycyjnym zlokalizowana w województwie Świętokrzyskim, miejscowość Radomice (gm. Morawice 18 km od Kielc) przy ul. Zagórze. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 100 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Na obszar ten wchodzi nowa zabudowa. Działka w kształcie prostokąta, położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 100 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1100m2 zlokalizowana w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25 x 44m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 864 zł37,19 m² 7 847,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 9583 m2 zlokalizowana w Woli Murowanej, gm. Nowiny. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do litery Y, o przybliżonych wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z lokalem gastronomicznym w sercu Gór Świętokrzyskich - Rynek, bodzentyn Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak. Pierwsza kondygnacja na poziomie 0-garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia, prysznic. Druga kondygcja- salon 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej 1000 m o numerze 140/11, położonej w malowniczej wsi Dąbie, gmina Secemin, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł82 m² 7 792,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji największe atuty: parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw). Stan deweloperski: dowolna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 193 m² 359,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka na osiedlu domków jednorodzinnych, cena do uzg.tel.   Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł141,81 m² 8 462,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

200 000 zł 8 462 zł/m 141 m 5 pok. Michałów, michałów - lokalizacja dokładna Zadzwoń Napisz Bezpośrednio od właściciela Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 629 m² 107,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1629 m , położona w spokojnej części Sędziszowa (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie).

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł71,51 m² 4 600,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 71,51 m , położony na działce 1006 m w miejscowości Galów nr 137. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, oferuję sprzedaż bezpośrenią mieszkania 2-pokojowego, własnościowego z kw na 1-ym piętrze przy ul. Rejowskiej 24. Układ 2-stronny,.

Szczegóły ogłoszenia

149 625 zł46 m² 3 252,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O pierwszej licytacji nieruchomości Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w 5a ustawy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m , położone przy ul. Piłsudskiego 102 w Końskich. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Drewniany domek letniskowy położony 240 m od głównej plaży w centrum miejscowości Sielpia Mała. Domek jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przytulny, w pełni wyposażony domek letniskowy położony w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej Sielpia Mała idealnej na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł230 m² 1 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rakoszynie 18b, usytuowany na działce o powierzchni 1957 m . Budynek z 1980 roku, dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone przy ul. Jasnej 57 w Ostrowcu Świętokrzyskim, na 3. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 416 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Zawarża Gmina: pińczów Dojazd drogą asfaltową Woda w drodze asfaltowej. Powierzchnia: 1416m2 Wymiary:30x32x55x48

Szczegóły ogłoszenia

475 749 zł177 m² 2 687,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,54 m , położone na 1. piętrze kamienicy (ostatnim piętrze). Nieruchomość z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36,18 m² 1 520,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,18 m , położone pod adresem Mydłów 2 (kod pocztowy 27-570) około 14 km od Opatowa na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w miejscowości Borzymów, idealna dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 100 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, atrakcyjna oferta sprzedaży działki budowlanej w urokliwym Janopolu. Ta działka to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 038 m² 43,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam piękną działkę budowlaną, otoczoną lasami działkę o nr 2056/3 w miejscowości Janów, gmina Tarłów. Położona 4km od Wisły, przy drodze asfaltowej, ok. 250m od ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę w miejscowości Żabiec Numer ewidencyjny działki: 366/2 Powierzchnia: 1900 m2 Wymiary: 160x61x148x38 Teren płaski Bezpośredni dostęp do drogi gminnej

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 369 000 zł212 m² 6 457,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Na sprzedaż posiadam nowo wybudowany dom. Całkowita powierzchnia domu to 212m2 w tym garaż łacznie z kotłownią to 46 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z Warunkami Zabudowy. Wymiary: 31m x 31m Numer ewidencyjny działki: 143 Teren płaski Ładny widok

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę: numer ewidencyjny: 772 Wymiary: 10x31x9x24 Powierzchnia: 300m2 Klasa gruntu: rvi

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 004 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia: 1004m2 Wymiary: 27x38 Dostęp do drogi publicznej Kształtna,w pięknej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 033 m² 40,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wymiary: 23x45. Zlokalizowana w pięknej okolicy. 15min od Jura Park Bałtów.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł2 890 m² 6,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka nad Nidą (zaledwie 30 metrów od rzeki). Idealna inwestycja dla wędkarzy, miłośników przyrody i nie tylko. Super miejsce, cisza, spokój. Dogodny dojazd utwardzoną drogą. Rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość usytuowana 5km od bałtowskiego kompleksu turystycznego, największej atrakcji rekreacyjnej w regionie świętokrzyskim. 400m od najbliższej zabudowy. Dojazd przejezdną drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 700m2, położoną w pięknej okolicy, blisko lasów oraz rzeki Kamiennej. Nieruchomość także w niewielkiej odległości od Juraparku Bałtów (ok. 2,5km.